Jump to content
Бладимир

" Почукване в двигателя" 1.5 VTEC

Recommended Posts

Привет колеги. От известно време чувам почукване в двигателя като запаля сутрин или като на по-ниски обороти подам повечко газ. Някак си колата стана по-мудна, а и масло взе да гори повече. Някой може ли да ме насочи кум проблема. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги. От известно време чувам почукване в двигателя като запаля сутрин или като на по-ниски обороти подам повечко газ. Някак си колата стана по-мудна, а и масло взе да гори повече. Някой може ли да ме насочи кум проблема. Благодаря.

а пробвал ли си като отвориш капака на колата и да задържиш газта на 2000-2500 оборота няколко секунди да видиш дали го има това чукане пак, защото ако го има става лошо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а пробвал ли си като отвориш капака на колата и да задържиш газта на 2000-2500 оборота няколко секунди да видиш дали го има това чукане пак, защото ако го има става лошоНе не съм, ще го пробвам, но мисля че отминава , но си остава като на по-ниски обороти подам повечко газ - как се казваше преди ,,чука аванса,,. А кое е ЛОШОТО да съм подготвен???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си стандартни основни лагери и ги сменяи по-барзо преди да ти е заминал вала братле

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновенно биелните работят в по неблагоприятни условия и те по интензивно се износват в сравение с основните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като палиш сутрин лаптата на маслото веднага ли ти гасне(заедно с тази на акумулатора)или свети 3-4 сек. повече?Колко масло гори вдигателя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само сутрин на струден двигател ли се чува?Да не са клапани да искат реглаж или да имаш лек пропуск от гарнитурата на изпускателния колектор?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако го чуваш сутрин при палене и то(Чукането) трае докато се развърти мотора и подкачи маслото и не ти примигва лампата си вземи някакво качествено масло .Примерно Мотул .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При загрял мотор чува ли се пак почукване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...