Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, когато си купих CR-V(CR-V-то;1998;128HP), термостата беше блокирал отворен. Купих си от някакъв магазин нов и от тогава си работи. :P Преди седмица си монтирах ифоборд и наблюдавам температурата. При нормална работа на дълго разстояние, температурата варира между 83-85 градуса, перка включва при 92-94 градуса, стрелката на показанието за температурата е в хоризонтално положение. :blink: Моля за мнение, тъй като преди това съм карал немски и френски автомобили и температурата беше различна. Нормални ли са тези стойностти? :huh: Благодаря предварително. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко хора ще могат да ти отговорят с такава тоност защото не всички имат инфоборд. Моя Прелюд дьржи около 85-88 градуса и перката вкл. около 92градуса. Според мен са ти нормални показанията. Стрелката трябва да си стои около средата и да не мьрда нито нагоре нито надоло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми беше за ориентировъчни стойностти. Благодаря за отговора. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра си, точно там тряя да е стрелката :) пък и по инфоборд пак си екстра, термостата е на 78 градуса но е по "закътан " от датчика и реално температурата при датчика е верна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...