Jump to content
bobi1

Съвместимост на изпускателни колектори

Recommended Posts

Колектора ми е спукан. Търсих по автоморгите - не съм намерил още същия модел двигател (D16Y8 на Сивик купе 96г. 1.6iSR произведен в САЩ) и се чудя от друг двигател на Сивик 6ген. стават ли и дали ще е проблем ако сложа? На външен вид изглеждат по различен начин. Другия вариант е да го заваря при майстор. Дайте мнения, ако сте запознати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси си от D16Z6/Z7/Z9, 5-та генерация. Иначе и други стават, но тези са най-добрите.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От едновалова Д-серия стават, но недей да си слагаш от икономичен в-тек (дето е с катализатор), не е рентабилно да си слагаш такъв, както и от по-малък мотор, заради отворите на самия колектор. Колегата по-горе ти е написал към кои да се насочиш.

Редактирано от kucata.meduza

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите, продължавам да търся. Не съм намерил същия все още, така че ще търся и алтернативните. А в краен случай ще го заваря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попаднах на обява, в която предлагат като моя изпускател и пише че е спортен с извита 4-ка. Това е снимка на моя http://imageshack.us/g/695/12072011.jpg/ . Някой знае ли дали това си е сток изпускателя на D16Y8 или моя го е сменил предния собственик?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С оригиналния си.

 

Eто така изглежда моя на D16Y8 и искам да отбележа, че беше спукан на същото място където и твоя, както се вижда и от заварката.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...