Jump to content
wildbongo

защо и на мен ми изчезват постовете

Recommended Posts

пуснах си 3-ти пост че искам да си купя ел.машинка и трите пъте ми изчезват постовете.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При какви случаи се заключват/изтриват/преместват теми в раздела "купува/продава":5. При липса на посочени населено място и алтернативна връзка извън форума (e-mail, Skype, ICQ, тел. по избор)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми изчезна поста.... някой от модераторите може ли да обясни защо е това триене, това форум ли е все пак???

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто прочети правилата ;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто прочети правилата ;)

в обява от раздел "продава" попитах колегата дали има нещо, което аз си търся....какво да им чета на правилата? :confused:
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в обява от раздел "продава" попитах колегата дали има нещо, което аз си търся....какво да им чета на правилата? :confused:

 

За всички Купува/Продава форуми:

.........

12. Забранява се коментирането в темите!

Относно ".какво да им чета на правилата? " - имам голямото желание да се съгласиш да ми прехвърлиш къщата , вилата и яхтата пред нотариус с договор , така както си се съгласил с правилата , които не си чел ........Публикувано изображение

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а къде по-точно да ги намеря правилата, че ми стана интересно сега да ги прочета :worthy:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правила до нови мнения и кирилица в горен десен ъгъл на около 5-тия ред - непосредствено под търсачката . Винаги са си били там на явно място ...

Те тоя въпрос ми звучи като -"от къде се стартира двигателя на автомобила ?"Публикувано изображение

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:worthy: оцветете ги в червено да се забелязват по-лесно ;)
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ти си ги чел, преди да се регистрираш... и си се съгласил с тях...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то хубаво, ама поне като сте модератори и като сте си направили такива правила, вършете си работата както трябва! И да поясня какво искам да кажа: "При липса на "Купувам:" ; "Продавам:" ; "Заменям:" в началото на заглавието. "Ами в момента на 50% от обявите в заглавието липсват тези думи, ето ви примери.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=63772http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=63377http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=63379Като ще си измисляте правила, поне ги направете както трябва!... И си вършете работата правилно, а не за едни сватба, а за други - брадва.

Редактирано от NesTea
  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам си извадил извадка от правилата, нека и аз ти извадя:

За всички Купува/Продава форуми: При какви случаи се заключват/изтриват/преместват теми в раздела:..........4. При липса на снимка/и на частта или частите. ..........

А ето и твоята обява:

Продавам комплект за суап към пълнен инжекцион(от d16z6).Комплекта включва: Всмукателен колектор(оборудван), компютър п28 с чип, инсталация и делкоЦена на целия комплект: 350лв. Не се продава на отделни части.Добавям и резервоар с помпа от Б18 - 90лв.за връзка - скайп: hot_sauce89, и на лични съобщения.пп. снимки няма, понеже нямам нито фотоапарат, нито телефон.

Другото като видиш някоя тема която според теб не е по правилата има едно бутонче на което пише "Докладвай" спокойно може да го натиснеш да напишеш "Липсва купува или липсва продава в заглавието" и готово. И последно Аз ти изтрих темата за суап-а да си спокоен, ако има нещо друго може спокойно да ми пишеш.Поздрави и спрете да си мислите че някои са богопомазани други не!
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам ако съм обидил някого, но исках да кажа да не триете теми без да знае човек, поне едно ЛС драснете на автора, че му е изтрита темата, по еди какъв си повод.поздрави!

Редактирано от NesTea
  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички обяви в Продава ще бъдат премахвани без предупреждение при липса на снимки и алтернативни начини за взръзка извън форума!!!При липса на начини за контакти и в раздел Купува обявите също ще бъдат премахвани!!!!За справка прочетете правилата!!!!!

извадка от подписа на Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...