Jump to content
Mkilla

Дискове

Recommended Posts

Колеги , кажете някой магазин да си закупя предни дискове и накладки.Предлагат се масово разни Delphi , Optimal и тн...което някак си не ми се струва добре като качество де да знам.Четох по темите че г/у добри са Textar а пък нямам и време да чакам покупка от USA , че ще пътувам скоро до морето.Та ако някой е пазарувал скоро от София и цените на са убийствени ( 400 кинта ) за дискове нека сподели къде има читави такива.Мерси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 ми се струва много за обикновени дискове.Ако не се лъжа гледах в един сайт за 400 вентилирани дискове тип динамо (накъдрени) за прелюд 4 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерна цена канах просто :) Ако някой знае в СОфия добър магазин да сподели ако ли не здраве да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за мойта:250лв бройка - от бултрако оригинален95лв брембо50-60лв по ефтините маркитова са цените за 1бр които съм проверил аз, дисковете са ми вентилирани

Редактирано от sa6o46

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за каква кола става въпрос-или да се сетим

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппп сори....за прелюд 5та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо честито така и така ще ги сменяш купи си тунинг дисковете дето споменах за 400 и ще си неотразим.Аз така ще направя,че и моите са за смяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие дисковете на вид ли ги избирате? 400лв за дискове ми се виждат много пари, имайки предвид, че успях за около 160лв да си купя чифт нови Brembo MAX...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Brembo MAX са по-меки и от накладките... Препоръчвам Brembo ОЕ (за моята си взех към 60лв на диск), и примерно TRW накладки (пак около 60лв комплект). Чак от нарязани и допълнително вентилирани няма нужда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро сменявах дискове.Взех някакво червено Брембо и накладки АТЕ. Комплекта ми излезе 203-4 лв от Елиткар, София. Бих препоръчал на колегата да се свърже и с Мони от Велико Търново (M&S Auto), няма да съжалява :doctor:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега също те съветвам да си вземеш Brembo. Стоковите дискове на прелюд 5 лесно прегряват и се изкривяват. Брат ми скоро сменя неговите. Двойно вентилираните предполагам ще дойдат добре.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Успех!+ 1 глас за Мони от Търново!Аз съм много доволен от това което ми предложи!Взех си Japanparts с накладки Kashiyma,колебаех се между тези и Brembo,но Мони ме посъветва да взема тези и не съжалявам!

Редактирано от Walker Japan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един + за Мони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...