Jump to content
stranger in moscow

зов към колегите

Recommended Posts

Скоро колеги най-вероятно към края на другата седмица или началото на по другата ще си земам хондичка най-вероятно акорд 5та генерация англичанка ест.Не знам колата от каде ще бъде в смисъл най-вероятно от България от някоя автокъща или частно лице,все още се колебая между дизел и бензин макар че дизела го карам по лесно и ме кефи повече нищо че е стар и е на ровър и т.н. Бих се радвал ако някой колеги разбират от Хонда Аккорд 5та генерация дизел/бензин да пишат в темата и евентуално като идвам към сф или другите градове да оглеждам коли да доидат с мен да хвърлят 1 око на колата и да кажат дали е читава защото иначе рискувам да ме измамят и да намразя марката,ще взема с себе си 1 познат но той от хонди и дизели хич не разбира много :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е да пуснеш темата и във Ровър форума.Там ще намериш повече разбирачи специално за този трактор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може и бензинче да зема ако е лошо състоянието на дизелите .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш наистина да се насладиш на марката си вземи бензин да нямаш ядове после.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, съветът ми е да търсиш бензинов двигател. 5та генерация дизелов мотор на Хонда няма. Аз имах 5та генерация,2.0 iES, F20Z1. Продадох я преди 10тина дни.Като цяло, забележките ми по колата бяха към интериора. Сглобката беше малко кофти, но не и нещо притеснително.Двигателят е перфектен. Общо взето сме сменяли единствено консумативи.Като разход на гориво, средно ми даваше 10/100, но както знаеш, зависи и от тежестта на крака ти :)Ако ще взимаш бензинова, добре е да е с 2.0 двигател.Имаше една полезна тема "Какво да гледаме при покупка на автомобил". Намери я с търсачката, там е доста подробно обяснено. И въпреки всичко, ако не си сигурен в себе си, е добре да отидеш с човек, който разбира и да огледате колата както трябва.Възможно е да се появят проблеми с менене на обороти, това е донякъде слабост при Хондите, но не е нещо непоправимо или скъпо за отстраняване. Тествайте колата и на високи обороти.Ами това е, за което се сещам в момента.Ако те интересува нещо конкретно-питай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а us coupe accord преди 1997ма заслужават ли си парите по-добре ли са от англичанките ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено.

защото някой хора ми казаха че частите били супер скъпи и адски трудно достъпни и намируеми говоря за коли преди 1998ма!Защото били за американския пазар?!
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една тема за поръчки на оригинални хондови части от САЩ, води се от колежката meche_s_tesla и prelude. Можеш да си поръчаш части на съвсем нормални цени за всеки модел на Хонда и ще видиш че не се намират толкова трудно. Разрови се във форума (HINT: Поръчки от чужбина), пише си всичко. ;)Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

А в бг частите скъпи ли са ? Принципно няма да ми е нужно да поръчвам от форума тъи като мога да си внеса доста неща и сам от различни държави но все пак ако ми се наложи чак тогава :) Редактирано от atoma
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш ето тук, и щракаш на раздела, който те интересува. Ангренажен ремък, например, струва $46.

 

Публикувано изображение

И, щом си толкова оправен с поръчките, може и сам да сметнеш колко ще ти излезе до България и да си направиш сметката. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако харесаш автомобил от Русе, ще съдействам с удоволствие!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен бензиновия мотор е по-добрия избор. Изключвам възможността за газова уредба. Просто дизеловото гориво в БГ не е това, което тр да бъде. Имах колега, който работеше приемчик в Мото Пфое и при него 80% от колите които са идвали са били дизели с проблем в дюзите точно поради причината с горивото. Така, че съм напълно съгласен с колегата. Ако искаш да се накефиш на марката вземи си бензинка. А и не мисля, че дизелът се кара по лесно от бензина ;) Успех в избора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз така мисля за туи се отказвам за ся от дизела и ще земам бензин утре да видим де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде ще я взимаш колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вече я купих казвам ви акорда е великолепна кола,за съжаление нямам каде да и дигна повече км-ри и карах с макс 110 , а колата е адски бърза и малко трудно е управлявал 16 valve 2.0136коня.Mалко ми е трудно потеглянето колеги щото е много бърза и не съм карал бензин и другото което е понякоа я гася....... не мога още да и осетя съединителя ако някой иска снимки да ми пише в скаипа :)

Редактирано от stranger in moscow

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Честито,най-накрая много безаварийни и дай некви снимки.Е сложи некоя снимка и тука де сега всички ли да ти пишем на скайпа.

Редактирано от велизар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, честито. Чакаме снимките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече я купих казвам ви акорда е великолепна кола,за съжаление нямам каде да и дигна повече км-ри и карах с макс 110 , а колата е адски бърза и малко трудно е управлявал 16 valve 2.0136коня.Mалко ми е трудно потеглянето колеги щото е много бърза и не съм карал бензин и другото което е понякоа я гася....... не мога още да и осетя съединителя ако някой иска снимки да ми пише в скаипа :)

Честито!Спомни си за това твое мнение, когато в един момент решиш, че искаш повече от тази кола!Дай снимки тук, не е много сложно, има си тема за това, а и не всички ползваме скайп!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...