Jump to content
nvz

Фарове

Recommended Posts

Здравейте колеги, счупих си фара и рещих да ви попитам дали да слагам обикновен и да монтирам лупи на него или направо да си купя фарове с лупи.Препоръчайте ми хубави лупи,ксенон и магазин от където да ги закупя.Благодаря!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива лупи вградени във стоковия фар ( civic 94 хеч ).img1 и img2 и img3 и img4bi-xenon с angel eyes свети мнооого добре и се монтира като лего ( супер лесно ).Само 1 е лошото, че като върнеш стоковите стъкла и светлината се разсейва малко или много и се губи якия ефект. И понеже нямам идея от къде да си намеря такива кристални ното ми се дават 200-300лв за нови фарове и сам си ги правя от плексиглас, но още съм на бета версия.Продават ги тук , пише лупи в менюто в ляво , но до колкото знам само с бял свят на ейнджълчето.До колкото разбрах светят по-добре от оригиналните ейнджъли за сивик. И при една сметка поне за нови цени би-ксенона около 120-150лв и ейндъл-фарчета 320-350лв общо около 450-500лвА тези лупи са 230лв със би-ксенона и ейнджълчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда страхотно колега! Дори мисля че на 6-та генерация няма да се разсеива свтлината, тъй като фара е от пластмаса. Може ли да не се включва angeleyes-a щото мисля че няма да стои добре на Хонда...тва си е за БМВ все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейнджъла ти е габарите и ако искаш може и да не го включваш, но повярвай ми стои мнооого красиво. А това, че ейнджъла е на БМВ а Девила на Ауди..... ако забелязваш няма кой знае колко голямо разнообразие и веше всички марки включват разни диодни габарити в каквито им форми позволят фаровете. Така, че вече няма такова нещо като .... ама това е на еди кой си. След като стой красиво и пасва идеално на колата значи всичко е ОК. И да на 6та генерация няма да имаш моя проблем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за инфото, ще купувам фарове и ксенон. Безавариини километри колега с готината 5-ца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се занимава потърси си фабричния ксенон който се слага на Accord Type R 99-01.Най малкото е Hella :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверих в ebay.com, ама няма нищо. Само replacement bulbs. А пък и нещо не ми се занимава да правя ретро фит на оригиналните фарове с тия гадни мигачи и т.н. Ти Драгич нещо ако можеш да ми предложиш...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драго той фабричния ксенон на тайп Р е само ксенон нали, не е биксенон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...