Jump to content
K1r1L

МОже ли да ми изброите (инжектори)

Recommended Posts

Запушени инжектори симптоми ? :rolleyes: АЗ горе долУ ги знам ,но все пак да чуя и другите какво имат да кажат. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дигаше нивото на маслото заради бензина който влизаше в картера от пропикалите дюзи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Затруднено пускане на двигателя. 2. Неустойчива работа на същия :rolleyes: в режим на празен ход и последващите преходни режими. 3. Заглъхване ( пропадане ) при рязко натискане педала на газта. 4. Намалена динамика в процеса на развъртане на двигателя и загуба на мощност ( като 3 ). 5. Увеличаване разхода на гориво. 6. Повишаване токсичността на отработените газове. 7. Появяване на детонации в пусковия момент при стартиране, вследствие на обедняване на сместа и повишаване температурата в горивната камера. 8. Пропуски при възпламеняване ( прекъсване ). 9. Бензин в маслото. ;) 10.Предпоставки за бързо повреждане на кислородния датчик ( ламбда сондата ) и на катализатора. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос.Повечето симптоми ги имам,как да отстраня проблема със запушен инжектор.Добавка ще помогне ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с черно STP.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали ги и ги накисни в кореселин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте инжектори ги почистиха в ултразвукова вана. Казаха ми да не сипвам никакви добавки защто оставали полепи след тях. В тоя специализиран сервиз за инжекционни системи ми взеха по 20лв на  дюза и 10лв за сваляне и качване на инж. рейка. Около 6 часа са ги промивали. Били са доста запушени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ултразвукова вана. Освен че киснат във ваната ги свързват и към комутатор който имитира импулс към тях и ги отваря и затваря. Ефекта след това е доста чувствителен.Във Видин в сервиз в който момчетата си разбират от работата струва 10 кинта на инжектор. Рейката я свалят и качват без пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тези цени за "промивка на инжектори струват колкото да си купиш още едни. ;):unsure:о :unsure: МЕрси колеги за отговорите интересуваха ме симптомите ;)а по нагоре ги има добре написани това ми стига на мен;):cool: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Централния електрод на втори цилиндър (свеща)беше гранясал леко. МОже би и се надявам това да е причината колата ми да не е вървяла както аз исках. ! (също празния ход беше на около 950 сега е на 900 оборота с други инжектори. :blink:

Нямам на идея как се е сцепило. :blink: :blink:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...