Jump to content
mitko_1

Сервиз газов инжекцион

Recommended Posts

Здравейте, може ли да ми препоръчате добър сервиз за газов инжекцион в София. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега сподели каква марка ти е газовия инжекцион. Всяка марка си има различни сервизи. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Примерно Fobos или Easygas се правят от оригиналнo плевенска фирма Fobos с централния сервиз в София, главен път Е79 до Лукойл, след Долни Богров, преди разклона за Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип "читав" и "газаджия" са взаимноизкючващи се понятия. ;) Особено за тези в Долни Богоров има доста негативни отзиви из нета. Аз бих препоръчал един колега от форума на Опел, но не искам да му правя излишна реклама, а и не знам дали ще може да помогне в случая. Ако колегата все пак има интерес да пише едно ЛС. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип "читав" и "газаджия" са взаимноизкючващи се понятия. ;) Особено за тези в Долни Богоров има доста негативни отзиви из нета. Аз бих препоръчал един колега от форума на Опел, но не искам да му правя излишна реклама, а и не знам дали ще може да помогне в случая. Ако колегата все пак има интерес да пише едно ЛС. :cool:

Проблема в тези в богров е този че прекалено често се сменя персонал. От там идват всичките проблеми. Иначе системите им си ги бива, не малко награди в други държави по изложения са спечелили. Познавам шефа на Фобос както и няколко човека от горните нива в фирмата. Също познавам няколко човека които са бивши тяхни служители и няколко от тях са наистина читави газаджии ( за съжаление от голяма бройка служители се сещам само за 2-ма + шефа които са наистина читави). Гадното е че шефа вече не се занимава масово с настройване и е труден човек за одкриване, а другите 2-ма са се пръснали кой-кде. Знам само че единя е в Солун.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам проблем с газов инжекцион bsm help!става дума за софия.вече звъннах на един два сервиза и не желаят да ми обърнат внимание, щом те не са я слагалиБлагодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ходих при едни момчета на ул. руй планина в софия. Не правя реклама!С бсм съм и горе доло ми я настроиха поне не гасне на градско.Обслужиха автомобила веднага.Взеха ми 40лв. за работа. Тук не влиза в сметката частите които смениха по новата газова уредба!!!:blink: Изглеждат компетентни, и не се държаха нагло (като повечето газаджии)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...