Jump to content
EJ2_ro

Продавам/заменям Honda Civic Coupe EJ2

Recommended Posts

Продавам Honda Civic Coupe ej2,американска версия е, произведена в щата Ohio, na 20.01.1994, мотора е d15b7 (1,5 101к.с.),колата е купена от форума.Цялостното състояние на колата е доста добро,нищо не тропа,трака,чука и т.н.,няма нищо за смяна!Преди 15000км сменени ролка и ангренажен ремък(ролката е японска,ремъка е Gates),сменени масло(repsol ellite 10w40)и филтър преди 5000км,сменен въздушен филтър преди 1000км.Като екстри има пълен ел.пакет(люк,стъкла и огледала),аларма,централно заключване,хидравлика,рег.волан,би-ксенон 6000к,mp3 Pioneer,2 елипси Kenwood,AГУ,лети джанти,колата е на 170 000км,двигателя работи много добре.Салона е много запазен(карана от непушач),ако има интерес ще направя снимки.Koлата има външни забележки по предната броня.Цена:3099лв, бартер за Honda CBR 919,929 или за Honda Civic d16z6/7/9, b16a2 5 генерация без значение седан,хеч или купе.За повече информация на лични,обявата важи от дата:01 юли 2011, колата в момента се намира в Ръмъния(студент съм там).тел:0876/70 03 57+4074/87 55 854снимки:цъкцъкцъкцъкцъкцък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е в България,желаещите могат да заповядат ба оглед :)Извинявам се сгрешил съм номера,може да ме намерите на номер 0876/70-30-57Колеги вече не ме интересуват бартери, само пари.Цената вече е на 2900лв, за сериозни коментар на място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена 2600лв в следствие на леко ужулена задна броня и счупен стоп(нищо фрапиращо),ще помоля модераторите да променят цената в заглавието на темата,цената е валидна само до 1 август,след това колата се сваля от продажба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата все още се продава, аз не съм в България, при интерес пишете на лични, за да дам повече информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова цена 2200лв без летите джанти, с 4 железни с добри зимни гуми Барум и оригинални тазове на хонда, много спешно, или бартер за мотор CBR 600/900, GSX-R 750.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуални снимки:My linkMy linkMy linkMy linkMy linkMy link Моля модераторите да променят цената на 2200лв в заглавието. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се обаждате на: 0885 887 608Нова цена:2000лв с железни джанти или 2200лв с летите джанти!П.П: извинявам се, че ъпвам темата по-рано от позволеното, спешно е! Благодаря за разбирането!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадена, нека темата да се заключи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...