Jump to content
Phoros

Хонда Акорд проблем?

Recommended Posts

Здравейте!Искам да споделя един проблем с Акорд 1996 г.,1.8 ies /115к.с./.Значи както си карах и спуках радиатор..дотук добре,отидох купих нов и го сменихме.Наляхме антифриз,обаче ми ври през разширителния съд и изхвърля през него.Когато намаля нивото в разширителния съд-ок спира да ври.На другия ден при студен двигател,налях вода до средата на казанчето и после като загря пак ми го изхвърли почти до дъно.И сега карам така...антифриза ми е на дъното на разширителния съд.Няма проблем,не загрява то и преди да спукам радиатора не ми е загрявала,но имаше повече антифриз в казанчето и не ми е вряла..Доколкото знам тези радиатори сами се обезвъждушават.Та искам да попитам някой сблълсквал ли се е с този проблем?Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо смени капачката на радиатора!Парно имаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първо смени капачката на радиатора!Парно имаш ли?

Имам парно.В действителност трудно поставих старата капачка на новия радиатор.Налягане ли губи?Защо така? Редактирано от Phoros

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачката ти е друг вид.Сравни гърловините на стария и новия радиатор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако отида там откъдето взех радиатора по модела може би да ми намерят капачка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не обезваздушават сами тези двигатели.там където е термостата отгоре на него има пробка за обезвъздошаване отвъртваш палиш,чакаш да заглее и да изкара въздуха и тогава завинтваш.алп не знаеш каде и как става мисля че един колега беше пуснал подробна тема в полезни със снимков материал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не обезваздушават сами тези двигатели.там където е термостата отгоре на него има пробка за обезвъздошаване отвъртваш палиш,чакаш да заглее и да изкара въздуха и тогава завинтваш.алп не знаеш каде и как става мисля че един колега беше пуснал подробна тема в полезни със снимков материал.

Колега няма клапан никъде разгледах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви,колеги.Смених капачката на радиатора и всичко е перфектно-както преди.2 вида капачки са били за Хонда-радиатори,е др. е била:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...