Jump to content
jorodk

задна чистачка на civic 7

Recommended Posts

Здравейте! Имам проблем със задната чистачкана сивик 7 ген.Чистачката се включва коагто си поиска.Къде мойе да е повредата и какво мога да направя?И един въпрос има ли лампичка за индикация че са включени фаровете или свети само за дълги светлини?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз трябва да проверя, че не съм забелязъл да има индикация за включени къси светлини.Иначе за задната чистачка и аз имам сходен проблем. По някой път без да искам я включа заедно с предната и като я изключа, тя не спира..та въртя врътката по 100 пъти и щракам нагоре надолу докато спре.. Ако някой има решение и аз ще се радвам да го чуя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със въртенето и щракането го пробвах, спира ама после пак се тръгва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампа за къси трябва да имате - какъв точно е сивика? Тази за дълги е синя вижда се добре.Лампата за къси е най-отгоре вдясно обикновено, но малко трудно се вижда особено през деня.Ако не я виждаш и нощем - тогава явно е изгоряла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата е Civic 1.7cdti 2003 . Гледах и в книжката и там не вицдам никаде да има такава лампа.Един приятел има същата само че е година по-нова и той има такава лампа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта е 2003г. - нямаме лампа за включени къси светлини, а само за дълги. Обаче трябва да имаш фабричен зумер - действа при отваряне само на шофьорската врата ако не си ги изгасил. Мойта задна чистачка си работи нормално. При включени предни чистачки, ако включите на задна скорост - автоматично тръгва и задната чистачка, докато не изключите от задна скорост. Може би там е вашият проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със задната е ясно, ама както си карам и чистачката тръгва.сега преди да тръгна на на някаде я вдигам от стъклото да не скърца.А за лампата мерси, поне да не търся изгорели лампи и бушони.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...