Jump to content
stanchevvv

Запалката не работи.

Recommended Posts

Исках да зареждам телефона си в колата, но не се получи. Мислех си,че е от зарядното, но след това пробвах дали работи самата запалка и се оказа че изобщо не загрява. Какъв е проблема според вас? Може ли да е бушон просто и ако е така защо е изгорял..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или е предпазител, мисля че за запалката се намираха отпред в кутията с предпазители в двигателният отсек или се е извадил кабела на масата от самата ти запалка. При мен се беше получило второто. Развии си декоративната пластмаса която ти обгражда запалката и погледни отзад дали има 2 кабела закачени към запалката. Единият е на букса и трудно би се извадил, но вторият при мен беше с обикновен кабелен накрайник и незнайно как се беше откачил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем.При мен се оказа предпазител.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем.При мен се оказа предпазител.

А какво ще рече това предпазител и къде се намира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предпазител = бушон ;) Намира се под предния капак или някъде под/около волана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също не работеше, взех една обикновена лампа на 12в и почнах да търся проблема. Бушона беше Ок, затова разглобих барчето и се оказа че дето се събират буксите не дава добър контакт. Хванах ги една за друга с изолирбанче и опала - крушката светна, обаче явно и самата запалка не работи, понеже не нагрява изобщо, ама кво ми пука, нали не пуша и в пепелника ми стои флашката :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Исках да зареждам телефона си в колата, но не се получи. Мислех си,че е от зарядното, но след това пробвах дали работи самата запалка и се оказа че изобщо не загрява. Какъв е проблема според вас? Може ли да е бушон просто и ако е така защо е изгорял..?

Това на кое положение на контактния ключ?П.П. Горният пост да се трие, явно е от ракията! :D:lol::P Редактирано от Sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да зареждам телефона си в колата, но не се получи. Мислех си,че е от зарядното, но след това пробвах дали работи самата запалка и се оказа че изобщо не загрява. Какъв е проблема според вас? Може ли да е бушон просто и ако е така защо е изгорял..?

Това на кое положение на контактния ключ?П.П. Горният пост да се трие, явно е от ракията! :D:lol::P
В положение запален автомобил :) (не буквално)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...