Jump to content
v1k7or

ГТП Варна

Recommended Posts

Колеги за минаване на годишен техн. преглед нужно ли е да е заплатен годишния данък ? И може ли някъде във Варна да се мине ГТП без да ми е заплатен данъка в момента, ако се иска ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за минаване на годишен техн. преглед нужно ли е да е заплатен годишния данък ? И може ли някъде във Варна да се мине ГТП без да ми е заплатен данъка в момента, ако се иска ?

Не е нужно, поне си вземи бележката за миналогодишния. И в CBA и до ROM петрола във Възраждане си минах без проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу на Терснаб първото кръгово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Долу до Шела на гарата, момчетата са много готини, карат две VTi-та, аз лично минах там и вече само там ще ходя. Относно данъка опитай със старата бележка. Аз си го бях платил и си минах. Пък и колата ми е техн. изправна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ още един за до Шела до гарата втора година ходя там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много, явно и аз ще ги посетя тези момчета, пък и щом са от нашите хора :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Големият талон, ГО + талона от предходен технически преглед. Това е то, около 30лв. е услугата! ;)Поздрави

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Долу до Шела на гарата, момчетата са много готини, карат две VTi-та, аз лично минах там и вече само там ще ходя. Относно данъка опитай със старата бележка. Аз си го бях платил и си минах. Пък и колата ми е техн. изправна.

Благодаря за рекламата колега,радвам се че си доволен от нас :bow: Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...