Jump to content
plsr

Гасне при освобождаване от скорост

Recommended Posts

Колеги имам следното питане. Няколко пъти вече виждам докато карам на дълъг път след като колата е позагряла из баирите при освобождаване от скорост тя изгасва веднага. После се оказа че за да стой запалена трябва постоянно да и подавам газ. Другото което забеляза е че го прави когато си поиска понякога нямам проблем, та въпросът ми е на къде да се насоча и какво да гледам, ако можете помагайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли газова? Как ти е празния ход. Най-елементарното е да извадиш мъркуча за въздух от калника и да го пуснеш свободно да си живее.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не на бензин е колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно какво точно караш...но би трябвало да имаш датчик за празен ход (не помня точното съкращение на латиница) който има вероятност да е повреден. Компютърат ти най-вероятно е регистрирал грешката...проверете го за грешки с някой който знае как...описано е тук неведнъж как се прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега ще го имам в предвид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми стана ясно какво точно караш...но би трябвало да имаш датчик за празен ход (не помня точното съкращение на латиница) който има вероятност да е повреден. Компютърат ти най-вероятно е регистрирал грешката...проверете го за грешки с някой който знае как...описано е тук неведнъж как се прави.

Хонда сивик д13б2 двигател няма газово колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След делкото има едно филтърче (предполагам че е вакуум регулатор) забелязах че беше извадено сложих го, но това гаснене си остана, на него пише че е от форд та идеята ми е ако го подменя с ново за сивик дали проблема с гасненето ще изчезне.Ето и какво представлява http://imageshack.us/photo/my-images/850/120620111010.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/861/120620111015.jpg/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои наясно ли е от какво се получава ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...