Jump to content
gena_bs

Избор на марка климатичен радиатор

Recommended Posts

Колеги,Извинявам се, ако дублирам тема или не е в точния раздел! Молбата ми е да ми препоръчайте марка климатични радиатори, които да изкарат поне 2-3 години или 30000км! Ако може и кой им е вносителя в БГ, че много "официални представители" се навъдиха! Онзи ден открих, че за един същ гумен шланг към въздушния филтър в два магазина разликата в цената беше 14лв.!!! Миналата година в сервиза ме насочиха към Nissens (218лв. + 81лв. дехидратор в Ауто Плюс). Преди два дни ми казаха да не взимам International, че изкарвали малко повече от година. Търсих в нета и има NRF, BehrHella, даже Delphi. Питах за Valeo в друг магазин - никога не били внасяли този каталожен номер??? Колата не е Honda, ако това има въобще някакво значение...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно се колебая м/у 2 марки, като Behr Hella ми е фаворит, въпреки ценовата разлика от около 50лв. спрямо Nissens. Може ли някой да ми напише кой е официален вносител на Behr? Защото в колкото магазина питам, все различна цена ми казват!NRF ги отписах, след като днес в друг магазин чух следното "ами то гаранцията, като го монтирате и протече ни го връщате и го сменяме" А ако протече на другия ден?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Косер, Ауто Плюс и Ауто Хелп мисля. Има и други, но те за камиони. ОТ Косер мога да ти уредя остъпка стига да го има наличен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението, колега!В Косер имат наличен само NRF без гаранция. В Бургас не ми предложиха друго по-качествено.Ауто Хелп затвориха магазина и не знам къде са го преместили, ако въобще работи такъв при нас.Утре ще питам за Behr в Ауто Плюс, защото миналата седмица си говорихме само за Nissens.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Наскоро ми се наложи да сменявам климатичния и водния радиатор накуп, но се намирах в Пловдив. Познати ме пратиха в един сервиз, където ми монтираха радиатори AVA с 2-годишна гранция. Единия пич в сервиза се оказа болен хондаджия и се заговорихме за туй-онуй. Сподели ми, че от повече от 5 години не са имали проблем с тази марка радиатори. Произвеждат се из целия ЕС, най-вече Испания и Франция. Цената за моята кола беше 202-3лв за климатичния и 270лв за водния радиатор.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!Днес получих неустоима оферта за Nissens - 190лв., вместо 218 и при цена за AVA 225лв. ще си пробвам късмета с китайчето от Холандия.Между другото в магазина не ми казаха, че AVA са с 2 години гаранция. Може би от сервиза я дават?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, от сервиза ми дадоха 2 години гаранция за това, което са правили.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...