Jump to content
Gaze.bg

Най-щастливите шофьори карат японски коли !

Recommended Posts

Линк към статията. Не е нещо нова за нас, но все пак сме на 2 място в класацията. Това означава, че не напразно се гордеем. :P:honda::hondarulez:
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Двама са харесали други марки и са ги нахранили :lol: ЕДИН Е БОГ НА НЕБЕТО И САМО ХОНДА Е КОЛАТА НА ШОСЕТО! :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez::honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda::shutup:

Редактирано от pikaso906
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хранят японските защото като се изпънете на магистралата с 1,6 или 1,5 а някой друг е с европейска двулитрова машина и му сцепиш гъзеца , после спира на бензиностанцията (ако те стигне ) и те пита турбо ли си слагал :lol: . Война между феновете на марки винаги ще има , а това е добре защото конкуренцията развива не само автомобилите ,а и всичко останало.Все пак е по добре да си в на хората устата отколкото в краката.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Темата се дискутира и в http://www.facebook....=group_activity Както казах тези от луксозните БМВ-та и мерцедеси не са се качвали на японка. Визирам Хонда Легенд която по глезотийки по нищо не отстъпва на утвърденият в тази обалс Мерцедес и БМВ.

4ushi Прав си само се замисли колко от европейските автомобили са съгласни на абсолютно равностойна гонка. Т.Е равна кубатура и равно пълнене.

П.С преди време спорехме с един БМВ-ист за гонда с неговото 320i. За да е равностойна гонката (относно кубатура и пълнене) му казах че трябва да се гони с К20. И е безмислено да спорим Публикувано изображение а спора беше за D16y8 Публикувано изображение

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Догодина на първо място :honda::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маниаци всякакви, но койти не се е качвал на Японска машина не е разбрал къде е истината. А Хонда е друга Бира няма спор.Нека си мислят че карат коли и да се имат за по интересни. Рано или късно всеки се усеща къде е истината, но трябва да се опари няколко пъти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво това ми хареса нека повече хора да разберат за японските марки че не са МИТ а РЕАЛНОСТ поздрави на всияки хонда фенове за успеха. :thumbs1::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Карал съм къкви ли не други боклуци но японския автомобил и по точно Хонда си е просто като другата твоя половинка само че в желязо :rolleyes:

Темата се дискутира и в http://www.facebook....=group_activity Както казах тези от луксозните БМВ-та и мерцедеси не са се качвали на японка. Визирам Хонда Легенд която по глезотийки по нищо не отстъпва на утвърденият в тази обалс Мерцедес и БМВ.

4ushi Прав си само се замисли колко от европейските автомобили са съгласни на абсолютно равностойна гонка. Т.Е равна кубатура и равно пълнене.

П.С преди време спорехме с един БМВ-ист за гонда с неговото 320i. За да е равностойна гонката (относно кубатура и пълнене) му казах че трябва да се гони с К20. И е безмислено да спорим Публикувано изображение а спора беше за D16y8 Публикувано изображение

 

Абе бегай, с мойта д15-ка з6 кадето я водят економичния втек съм съсипвал какви ли не бмв-та тройки и петици и пежа и тем подобни... Редактирано от kytila
9. ��ма нужда от два по�та един �лед друг! Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е как няма да са щастливи! Който е карал Honda знае, че връщане назад няма. Има само напред - по-нова, по-хубава, дай боже всеки му. Като избирах кола не бях фен на марката (и на никоя марка, старата кола беше наследена пълнолетна талига дето не си знае километрите). Станах фен след като пробвах BMW 3, VW Passat, Mercedes C220, Audi A6 и Mazda6 - всичките горе долу на тия години. И щях Мазда да си взема ако не бях седнал в Honda-та :)Така че да не разправят тия с Мерцедесите и БМВ-тата, че гроздето било кисело. Да, за 200 - 500 хил, има Мерцедеси и БМВ-та на които да няма еквивалентна Хонда, но пък Лексусите за тия пари са просто коли от друго измерение :)

Редактирано от Veseliq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така е явно и аз е трябвало да се опаря както казва колегата Борислав за да разбера от къде изгрява слънцето, също не бях фен на марката но сега дори и за напред не мисля че бих изневерил. А тази статия е още една причина да се гордеем, че караме тези автомобили.

Редактирано от plsr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз преминах през доста немски автомобили,но веднъж боядисвах един хеч и по неволя за да му направя боята го покарах и после ужасссссссссс!!!! До като не си купих хонда не мирясах! Може и да сменя марката някога,но то ще е с друга японска...задължително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японските автомобили са си най-голямата мания и който каквото иска да ми приказва, просто тези които плюят японските автомобили никога не са карали такъв.В цялата компания само аз съм фен на марката и всички ми се катерят по нервите постоянно, ама като ги искарам на чертата и после поне 1 седмица не ми говорят за коли и се почва с оправданията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама са харесали други марки и са ги нахранили :lol: ЕДИН Е БОГ НА НЕБЕТО И САМО ХОНДА Е КОЛАТА НА ШОСЕТО! :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez::honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda: :honda::shutup:

 

Много добре казано, колега :)Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе няма спор качиш ли се веднъж на хонда,всяка следваща кола е пак от същата марка с мен поне така стана...а дървените философи дето чули от някъде че на японските автомобили частите били скъпи и само това знаят з...и ги!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...