Jump to content
SVE_1986

Отчупено парче от турбина

Recommended Posts

Здравейте колеги.Подмотва ми се в нас от скоро една IHI RHB5(chrysler voyager 2.5td) но има отчупено парче и ми е интересно може ли да се залепи с някакво по сериозно лепило или да се завари.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без лепила! Направо заварка и караш и пееш,само я направете добре и я изшлайфайте после з ада стане без кривини ,иначе ще духа от там.За всеки случай слад като я заварят и изгладят сложи и малко локтайт гел но не по заварката ,а там където ляга охлюва ,за да може да уплутни по добре ако има някоя кривина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да заваряваш чугун успех при това начинание , при вибрациите на двигателя 2-3 седмици най-много да изкара , но пробвай .............. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заварял съм изпускателен колектор,който беше сцепен и пръщеше яко ,не седмици или месеци ми години нямах грижи ,а прелюда ми го пържех яко ,даже по едно време карах и без мека връзка ,но цепих тръбите.Ако го заварят добре мисля че няма да има грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Така като почнете направо па се дразня :dry: ,как неможе да се завари само ако мо да обясниш колега . Че неми е ясно, тва да не е стереопор та неможе ....... .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам със заварени изпускателни колектори от сигурно 6-7 години :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...