Jump to content
Pesheto.st

проблем с ABS

Recommended Posts

Здравеите имам странен проблем със спирачките свети ми едновременно лампатана АБС и на ръчната някои идея от какво може да е ??? Течността си е колкото трябва накладките са чисто нови и отпред и отзад кабелите на датчиците са Ок ... колата е Акорд 2000 г 1.8 Благорадя ви предварително за информацията !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем макар и на по стар акорд,но при мен беше нивото на течноста но не е исключено при теб самия датчик в капачката на разширителното съдче да прави проблем,провери го него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе пробва ли АБС дали си работи изрядно??????? :dry: Щото наскоро ми светеха лампите ръчна и АБС, че даже и еърбеците но тва щото имах проблем с генератора. Може и при теб да е нещо с тока ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си за всеки случай задните стопове дали светят и въобще задните светлини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей сега ще проверя светлините иначе изключвах датчика който е в казанчето давах го на късо продължава да свети !!

Иначе пробва ли АБС дали си работи изрядно??????? :dry: Щото наскоро ми светеха лампите ръчна и АБС, че даже и еърбеците но тва щото имах проблем с генератора. Може и при теб да е нещо с тока ;)

Нема как да работи изрядно тои просто не работи !! сурка ми гуми яко като се засиля иначе има железни спирачки а без АБС пулна боза !! Редактирано от kytila
9. ��ма нужда от два по�та един �лед друг! Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става колега много се забави с проверката-коя крушка беше изгоряла?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,при мен се беше получил абсолютно същия проблем.Оказа се АБС модула,смених го и всичко е 6 сега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма изгоряли всичко свети .. проблема си остава ужас !!! какъв е тоа модул и каде се намира кви пари е малко инфо ще ми дадеш ли колега ... благодаря ти !!!!

Редактирано от kytila
9. ��ма нужда от два по�та един �лед друг! Има бутон

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...