Jump to content
Guest nikonti

СЕВЕРОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ среща ?

Recommended Posts

Абе вие добре казахте къде и кога, ма не казахте ще ни таксуват ли да спиме у тая хижа или ша е ей така... :DКажете някви примерни цени за нощувка, за да си правя сметката? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С колегите от Видин проверихме и се оказа че тая хижичка дет ни харесва е запазена вече, но там има и други хижи не е проблем. Мисля че цената ще е около 15 - 20 лева на човек за нощувка. А пък ако искате има и места за палатки. Чесно казано аз лично се замислям за една палатчица но е още рано да се каже.До тук стават 6 места Пламен - 2Аз - 2Plevelcho - 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

И кво стана сега .....................никакъв интерес ;) толкова ли сме малко?????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз това се чудяВ началото дет се казва не можех да ги убедя да почакат за хубаво време, а сега си пишем двама човека в тая тема и това си е.Между другото аз лично макар и сам ще си направя един уйкенд на уречената дата на божурица, пък който дойде ще е добре дошъл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май сме доста малко,в северозапад :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата колега, но точно тогава съм на рали крос в село Мадан /Монтанско/А Вие всичките заповядайте в местноста Божерица Видинско на 31.05 и 01.06.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Благодаря,но ние се готвим за националната в Узана 6-8.06.2008 ;)http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=198969списъка е доста дълак и ще бъде як купон ;) п.с: Така като гледам май и ти караш Дел Сол-ка :P

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest marinovator

Опа, още един фен от северозапад в мое лице:P В Монтана има доста хонди. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде де, заповядайте на срещата де

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги поради мизерните условия на хижата която имах предвид, мястото се променяето това е новото място http://pochivka.bg/o-1933-къща_алекс наема на цялата къща е 190 лева с пълен басейн, преди малко говорих с човека и я резервирах. ако се съберем повече от 10 човека, ще мислиме как ще спиме.ето още един линк на къщата http://www.villaalex.hit.bg/надявам се да ви хареса. има всичко в нея както ще ви стане ясно от снимките, има и барбекю, човека каза само въглища да си вземеме.Хм цената в единият сайт е 120 лева, а тоя ми каза 190 с пълен басейн, дали басейна е толко скъп или има актуализация в цените ?както и да еМНГО МЕ КЕФИ ТАЯ КЪЩИЧКА, двора бил 5 декара каза човека можело колкото коли искоме толкова да вкараме вътре, пътя до нея бил хубав, абе готина работа.До тук има заявени 6 места, някой друг да иска ?????????

Редактирано от Niki Petkov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя вдига цените като ли, че има хиперинфлаци. Току що ми каза 200 лева, 10-те лева немам идея от къде дойдоха ама както и да е. Резервирал съм вилата, утре жената ще му даде 50 лева капаро. На 31.05.2008 г. около 10.00 часа трябва да сме на центъра на Белоградчик и от там човека ще ни заведе до вилата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос Ники :) , къщето важи - за сега сме "вътре" но нали знаеш - питай ме пак на 30-ти . Иначе екипажът на мойта Хонда е тричленен , та ще ми трябва стая, щото жена + синче = :cry: А може да спретнем (в светлата част на денонощията ) и някоя културномасовоприродоопознавателна :cry: програмка (Белоградчишките скали и крепостта + пещерата Магурата), па вечерта - "квото сабя покаже" :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май сме доста малко,в северозапад :)

Иска ми се да дойда, но момента не е подходящ ($$$)Иначе видях твоя Рекс в Козлодуй, лови окото и много радва :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес капарото е дадено, хижата е вече запазена за нас. Аз каквото можах направих, от тук натам всичко зависи от вас. Всеки един ще бъде добре дошъл. Ще се радвам Plevelcho да дойде с РЕКСА за да не му е скучно на моя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и Деси сме на линия :huh: за мръвки и ракия допълнително ще се разберрем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ми било много приятно да се видим, но както се очертават нещата, май при мен ще стане същото като при Александро ....Пък и съм се наточил повече за националната..... :huh: Ще видим де, time will tell... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че ще дойдете Мите. Ако някой има палатка да я взема щото ставаме повечко и некакси трябва да се намери място за спане. Хижата както съм споменал по-горе е с 10 места за спане, а аз до тук преброявам около 16 - 18 човека, така че ако имате палатки ги вземете, пък там ще се разберем кой къде ще спи. НЯКОЙ ДА МЕ ПДЦЕТИ ДА ЗВЪННА НА КРАСИ СЪС ДЖАЗЧЕТО. Съвсем щях да го забравя тоя човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май сме доста малко,в северозапад :drunk:

Иска ми се да дойда, но момента не е подходящ ($$$)Иначе видях твоя Рекс в Козлодуй, лови окото и много радва :-)
Приятел,така и не сетих кой точно Прелюд караш,а да ти кажа честно много мислих(така де колкото мога) :rolleyes: ама не мога да се сетя с кой точно си ако искаш завърти една шайба утре или вдругиден да се видим.0898647225 Павел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно каде ще бъде събирането .... тая къщурка е на Белоградчик ,а се говореше за Божурица.КАДЕ ДА ДОЙДА ДА ВИ СКЪСАМ С ДЖАЗА ;) : :rolleyes::P :P ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно каде ще бъде събирането .... тая къщурка е на Белоградчик ,а се говореше за Божурица.КАДЕ ДА ДОЙДА ДА ВИ СКЪСАМ С ДЖАЗА :) : :o:):P:o

Мноо силен тоя ДЖАЗ бе колега :);) ;) ;):lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел,така и не сетих кой точно Прелюд караш,а да ти кажа честно много мислих(така де колкото мога) :) ама не мога да се сетя с кой точно си ако искаш завърти една шайба утре или вдругиден да се видим.0898647225 Павел

Цък... Това трябваше да ми го пратиш на лично, защото в раздел "Общи дискусии" ми е много трудно да следя темите и обикновено не влизам, та съм пропуснал да го видя :) Та в Козлодуй има три (четири) прелюда - моят е сребристият. Имам го само от 2 месеца, така че може и да не си го виждал. Айде когато си на Козлодуй, пиши, ще ппием по едно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само малко да подбутна темичката да изплува, та после някой да не съжалява че я е пропуснал в това "море от информация" :spoko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем и аз да бутна темата, хем и да кажа на видинчаните които ще ходиме, значи събираме се в 08:00 часа на 31.05.2008 на ОМВ не е лошо предварително да си купите бири, ракии, и т.н. Плевелчо каза, че ще вземе повечко месо, така че от вас пиенето, аз нито месо ям нито алкохол пия, така че Вие си направете сметката.Не че от Белоградчик няма от къде да се вземе пиене и ядане, ама аз да кажа :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре е деня, мястото е известно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дойде време да се сберем пак.Предложението е следното:Къща за гости "Свети Георги"Капацитетът е 20 места и като гледам има място и за палатки. Обадих се и ми казаха че имало промоция.УИКЕНД ПАКЕТ-80 ЛВ. Цената е за стая и включва 2 нощувки,2 закуски,2 специалитета за вечеря и дегустация на домашни ракии и вина.Има си механа и барбекю за мръвчици отвън :) Който има желание да пише тук, за да уточним бройката.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за клубни стикери- 0898647225 Павелтова за северозападна България

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поскитах насам-натам и вече съм си в Монтана, и що да видя??? - организация има а мераклии -ХИЧ :D Не са ли Ви в движение Ондите или сте твърде далече от "село" или просто в тая "северозападнала" БГ нищо добро немое а стане :D Както и да е - живи , здрави - просто повдигам темата за евентуалнопропусналите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам последното мнение е от Posted 23 September 2009 - 23:01 :dry: Ще има ли някакво събиране скоро? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повдигам доста стара тема, но целта е същата. Срещата в селцето с къщата до Белоградчик която Ники беше организирал си беше супер и не мога да повярвам че от тогава минаха 8 години. Говорих с някои съфорумци и те принципно са ЗА, но да видим и тук кой ще се появи, па да мислим нещо 16-то. Може за сега само да обявите интерес и брой хора, пък като теглим чертата ще имаме представа къща за гости или нещо повече ще ни трябва. Предполагам желаещите ще могат да отделят уикенд с 1 преспиване, а за локацията (в рамките на околията) също приемам предложения. Ха да видим какво ще произлезе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комши, тука вече сложно, ще намериш повече хора от северозапада, по-добре пробвай фейсбукчето там има група Honda Fan Club-North West Bulgaria, там повече хора си пишеме и движиме... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах. Благодарско. Ако го обсъдите драсни в тая тема нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...