Jump to content
vuc-tec

Регулируеми пружини

Recommended Posts

Здравеите колеге,Карам сивик 6ген купе което е с лилави пружини малко по ниски от оригиналните но не е това което искам и сьм замислил да си взема регулеруеми какво ви е мнението за тях.:unsure:БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какво мислиш да вземаш регулируеми пружини тип койловър, или цяло регулируемо окачване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също карам купе но 5ген.преди време и аз тръгнах да слагам регулеруеми пружини,но въопще на се получи замисъла,бяха някакви китаики,за целта ти трябва нещо добро,ако искаш да има резултат.Поздрави. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само пружини мисля да си взема.Какво не се е получило колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се следното:понеже пружините бяха 1/3 от дължината на спортни червени,реших че ще ми дойдат къси и си направих нови резби на 23см. и при слаганети им развих гайката до последно(до най горно положение)но като пуснах колата пружините се смачкаха и амортисьорите удариха в шок тампоните,общо взето товае филмчето.лична препоръка:Вземиси понижаващи пружини(възможно най ниските)и си направи резби и регулеруеми гайки и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислих да я снижавам моята, но тази тема ме разубеди:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=59702&st=0прочети я цялата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм от 6 месеца с регулеруеми пружини и съм много доволенПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми за койловърите е следното: ако не си готов да дадеш около 500лв за истински такива, по добре недей и си стой с понижаващите пружини. Можеш да потърсиш пружини които свалят колата с 4см отпред и отзад ако сегашното положение не те задоволява. Стой далеч от така наречените койловъри за по около 100лв които се намират тук в Бг. За мен те са по-скоро опасни от колкото каквото и да е друго. В Ибей комплект такива китайски боклуци се намират на цена около 10-15$....с шипинга идват на малко под 100лв и тук ти си ги купуваш за по 100-120лв и си мислиш че си си закупил тунинг част някаква. Помисли си само какво качество може да има пружина за такива пари :) Аз не бих си причинил това на колата, но това е мое лично мнение....има хора които карат с такива така наречени койлове и са доволни....Поздрави: no1else

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В койлоувърите няма нищо лошо, но е хубаво да са на доказани марки.И койлоувър-а е комплект амортисьор с пружина с релируема височина и твърдост.Койлоувър пружина на нормален амортисьор не може да се сложи в повечето случей, а в тези в които може реало няма нищо общо с койлоувър а е просто пружина с регулируема височина. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговорите колеги наистина тези китаиски пружини не са за предпочитане а и е опасно да си правя експерименти точно с окачването.Днес си намерих понижаващи червени пружини и с нетьрпение чакам да ги сложа да видя ефекта:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеге,Карам сивик 6ген купе което е с лилави пружини малко по ниски от оригиналните но не е това което искам и сьм замислил да си взема регулеруеми какво ви е мнението за тях.:unsure:БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Ако си търсиш спортни пружини ми пиши на ЛС...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...