Jump to content
G.Popov

Проблем с медните тръбички под купето

Recommended Posts

Здравейте колеги. Днес качих колата в един сервиз понеже от няколко дни ми мирише на бензин. Оказа се, че 4-те тръбички който са от двигателя до резервоара + 2-те за спирачките са започнали да ръждясват фрапиращо много. Веднъж вече сменях едно парче от което течеше. Казаха ми, че тези медни тръби са доста скъпи и моля някой ако се е сблъсквал с този проблем да ми каже някакъв алтернативен вариант или да помогне с мнение какво да правя. Парите ги нямам определено в момента, а колата ми трябва плътно за цялото лято. След него евентуално мога да я вкарам да ги сменят. Благодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж на какъв диаметър са горивните и питай в някой магазин. Спирачните мъркучи обаче си ги купи, че пръснат ли може и да не търсиш после ламарини :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръбите не са медни......почисти си пощата, че неможеш да получаваш лични съобщения

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почистих я.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почистих я.

Тръбите трябва да са стоманени ,слез отдолу и огледаи добре кои са заминали ,смяна наи лесно от някоя морга да вземеш другиче не знам дали неиде по магазините ще намериш бензиновите магистрали ,самата смяна на бензиновите не трябва да е трудна би трябвало да са на щипки със спирачните е малко по сложно там има за развиване и мн често не тръгват лесно но няма невъзможни неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За да ги прекараш сваляш предния мост и резервоара :) Аз ги взех от морга 20 лв.

Редактирано от miroslav_stoev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...