Jump to content
kras3n

Абитуриентски бал

Recommended Posts

и да не правя нова тема ще пиша тук :) Дайте скоро да направим я едно плажно парти или дето беше офертата за зеленото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина се получи много добре,евала на пича с мицубишито,по-добра пилотна кола нямаше как да има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за идеята колеги,дайте някоя снимка,или клипче да се покефим Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам но не ми позволява да качвам снимки... ;( ако искате намерете ме във фейсбук,там ги има.Пиша се Пламен Йорданов . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля момичето със снимките да ме добави в скайп " kras3n " за да получа снимките на рар в цял формат :) Благодаря.А след като излезе видеото на момичето и снимките ще гледам да ги кача тук :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добреееее Момчетаааааа :lol: хареса ми колоната на ХЕИ-то :)...вие май само повод за збирка си търсите :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок добавям ... който иска снимките в оригиналния формат да ми драсне едно ЛС довечера ще ви ги разпратя :)Поводи за сбирки винаги могат да се намерят ...плаж...зелено или кафе важното е фън да има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре се е получило колеги поздравления. Предния ден карах братовчед ми и стана една мини колона от 3 Хонди 5та генерация. Хеч, Купе и Седан без да се познаваме(запознахме се) ефектно се получи. А когато вие сте правили колона, ние събрахме погледите на паркинга на Метро със Скайлайна. Даже сестра ми пита защо имало само Х5-ци и Х-6ци :D Благодаря отново на Данчо ако чете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок добавям ... който иска снимките в оригиналния формат да ми драсне едно ЛС довечера ще ви ги разпратя :)Поводи за сбирки винаги могат да се намерят ...плаж...зелено или кафе важното е фън да има :)

Качи снимките и тук, всички да ги разгледаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок добавям ... който иска снимките в оригиналния формат да ми драсне едно ЛС довечера ще ви ги разпратя :)Поводи за сбирки винаги могат да се намерят ...плаж...зелено или кафе важното е фън да има :)

Качи снимките и тук, всички да ги разгледаме :)
качени са :) виж малко по назад в темата ;) Пратил съм ЛС още 1-вия ден :) но довечера имаме Хонда сбирка на Младост игрищата :) на който му се идва да заповяда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...