Jump to content
kikisa5

Тунинг на Д15б7

Recommended Posts

Ще си отварям двигателя и имам мерак да го тунинговам малко не говоря за смяна глава или не6от такова сварзано с мн пари,имам предвид нещо по малко незнам точно какво затова ще сам благодарен ако някои ми помогне с предложения,(вал,клапани)нещо да се смени за повече мощност колара сичко е сток освен генерация+колектори и ако преложенияра са допалнени с цени ще сам много благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пилене на главата около 2 десети цена около 20лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Може и портване, но за цена ще те излъжа.Не е много.

Редактирано от CivicGoneMad

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не се занимавай с портване. Портването е евтино само при бай Петкан в гаража или на терасата му. Хваща дремела и почва да пили докато на разстояние 3-4 метра от главата портовете видимо изглеждат по-големи от стоковите. Щото колкото по-голямо...толкова по убаво :D Хората портват доста сериозни конфигурации. При стокова D15B7 ефекта ще е загуба на време и абсолютно неясен.Ако искаш да направиш нещо по тази кола с малко пари провери в нета за D15B7 с разпределителен вал от D16A6. Шлайфай главата 5-6 десети (ако не е шлайфана преди теб), за да повишиш степента на сгъстяване малко, сложи един вал от D16A6 и толкова. Не очаквай да излетиш. Ще ти трябва и ролка за разпредел. вал от D16y8 поради разлика от 4.75 градуса, което май е половин зъб. Имай предвид, че това съм го чел и не съм го правил лично, ама вярвам, че става защото не са го писали един или двама човека, а доста. Някои казват, че напълно си заслужава предвид малкото инвестиции.Рови повече в google. Хората са ги правили тези неща преди много години и са изписали тонове.Успех ;)

Редактирано от Radeon4o
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм ,че с бутала от Д13 се повишава степента на сгъстяване не знам обаче до колко е вярно и възможно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...