Jump to content
vlado_bass

Ел. Проблем с Ел. Огледала на civic 1,6 LS 1995

Recommended Posts

Здрасти на всички колеги,Проблема ми с ел. огледалата CIVIC 1,6 LS 1995 е следният:Лявото огледало работи в позиции на ляво и на дясно НЕ работи на горе и доле.Дясното НЕ работи въобще.Първо: смених копчето за управление на огледалата за да сам сигурен че не е от там проблема2. закачих дясното огледало на буксата на лявото и то започна да работи като лявото само на ляво и надясно Не работи на горе о доле,от което изхождам 4е моторите на огледала си работят, но нещото което им казва на каде да мардат не работи на 100% а само ляво и дясно на лявото огледало. Не сам сигурен кое е релето за огледалата и въобще има ли такова?Други идеи нямам....Приемам всякакви съвети.Благодаря на всички колеги предварително за отделеното време.Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пробвай пак с друг бутон за управление.....доста често се прецакват и има вариант да си попаднал на прецакан :)

Редактирано от kristi09

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А моето предположение е, че нещото по което се движи тока е прекъснато. И предполагам още, че е прекъснато там където има движение и е възмжоно да се пречупи. Виж около буксите по вратите.

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най лесно е да разглобиш огледалото, да извадиш бутона и да прозвъниш с мултицет самите кабели от букса до букса.Поне аз бих направил така. С моите също имах проблем но само със зачистване на бутона се оправи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...