Jump to content
dan4o

Заден барабан-на 5г хеч,че много зор виждам само барабана ли излиза или с главината заедно

Recommended Posts

Колеги имам питане как се вади задния барабан на 5г хеч,че много зор виждам само барабана ли излиза или с главината заедно,ако може снимков материял много ще съм благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само барабана. Накладките са се окопали в барабана и затова неще. Ако нямаш специален инструмент, става с почукване отзад и въртене в същото време. Отпусни жилото на ръчната преди това.Сорри, усетих се късно. Не си спомням, дали е само барабана, или и главината. Но и в двата случая начина е този, който описах. Ако е само барабана отвиваш две малки винтчета, ако е с главината, отвиваш централната гайка.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Барабана ти е залепнал за главината или има ръб и неще да излезе. Взимаш два болта(8 май бяха) навиваш в двете дупки на барабана, продължаваш с ключ равномерно да навиваш и изскача.Само барабан е Краси :)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за бързите отговори значи барабана е отделно от главината и трее да излезе само тои така ли,ами кво го даржи кам главината отпред диска се даржи на 2 болчета 6мм кам главината а отзд как е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад го държи джантата, нищо друго. Внимавай че аз последния път скъсах единия болт(от тия двата дето се навиват) и сега единия отвор ми е неизползваем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за глупавия въпрос но ко го държи само джантата и да няма фиксиращи болтове като отпред нали кат се свали джантата барабана ще се размества или греша, страх ме е някои преди мен да не се е праил на маистор и да е забравил нещо да завие колегата от горния пост нали вадеше разни схеми на разглобяване от мануала ко можеш да помогнеш, виждал сам да обясняваш в др. теми с схемички от мануала, благодаря ти

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Схема тоя път нямам, вън вали и е тъмно, не ме карай да ходя да свалям барабан и да ти снимам :lol: . Прави каквото съм ти казал и си ОК. ;)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колега, дано не сам те засегнал, барабаните свалени и наистена имат ръбче което даржи накладките но утре всичко ще е наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема ядове ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...