Jump to content
klimo

Валове,биели и бутала

Recommended Posts

Добър ден на всички. Искам да попитам от къде и на каква цена мога да закупя спортни валове,биели и бутала за Ф22Б5.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди в OFF Topic събер си необходимите 50 поста и тогава пиши къде ти душа сака (има предназначен раздел за твойте въпроси)..... А преди всичко това прочети правилата пич :) П.С. Добре дошъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за информацията САКО,просто съм нов,сещаш се.А относно за двигатела искам да го турбинирам,понеже разбрах,че биелите са ми много слаби и няма да могат да понесат голямо натоварване,събрал съм почти всички останали чарколяци ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защото ти са слаби биелите ще сложиш турбо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй... опасни сте бе... напрао ше го изедете пича с парцалките...Колега klimo... в раздел спорт и тунинг можеш да се поразровиш и сигурно ще намериш отговорите на въпросите които имашЕто тук http://forums.hondab...showtopic=43087 можеш да прочетеш за човека който смятам че може да ти обясни нещата и да ти даде правилния съвет относно най-добрата комбинация между фирма производител, качество и цена!Успех в търсенето...

Жив и здрав да си батка.Просто директно питах за да не си и губя в ровене и малкото време.Нали за това са форумите за споделяне и питане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И защото ти са слаби биелите ще сложиш турбо ?

По-тънки са .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...