Jump to content
JDMWORKS

Заместител на всмукателен колектор за D16Y8

Recommended Posts

Ситуацията е следната, искам да сложа по голям дросел от B серия на 60мм с 4мм по голям от моя които е от D16Y8 на 56мм.Казаха ми че трябва да пиля отвора на всмукателния колектор до 60мм за да има ефект.Понеже не съм голям фен на такива изпълнения искам да питам някой знае ли алтернатива на моя всмукател които да е на 60мм и да има къде да закача всичките му кабелчета сензори и т.н. Някой по голям от D серия примерно! От D16Z9 примерно какви за му характеристиките ?Идеята ми е да НЕ развалям моя или да сменям само дросел а да сменя целия колектор с някой от по голям мотор който да донесе още някое конче отгоре примерно :huh:В крайна сметка ако няма такав вариант най-вероятно ще си сваля колектора и ще го занеса на стругар да видим кво ще го направи. Ще му сложа дросел на 60мм.Доста хора ми казаха че имало голям ефект!За разхода вие ще кежете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пилиш колега.... заводски на Д серийте няма 60мм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Y8 е добър,по добър и от на з6 :huh: Както спомена Sako сваляш колектора и пилиш,до 60 мм.Другият вариант е търсиш нещо автърмаркет(блокс или др.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...