Jump to content
demon89

Въпрос за фарове-дълги/къси

Recommended Posts

здравейте,въпроса ми е когато превключа на дълги светлини късите трябва ли да изгасват или трябва да продължат да светят заедно с късите?Крушките са Philips X-treme power H4 ако има значение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото съм виждал, мисля, че не огасват късите те са на различна пружинка от дългите, така че не е проблем да светят и късите едновременно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаснат си , проблем е да светят , защото прегрява и гори крушката.Но докато присветваш или ако задържиш лостчето ще забележиш че светят заедно.Има тема как да се направи да светят заедно , като си с фарове с отделни крушки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,забелязах го тва,че като пресветвам светят и двете светлини,но незнаех дали на трябва да продължи така и когато съм на дълги.Благодаря за отговорите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен светят заедно явно някога е била дву секционни фарове(имала е удар отпред :( ). Сложих на единия фар 100W крушка и много бързо добавих едно реле да гаси късите че мощността ми се видя доста висока вече. Ефекта дори когато едната свети и къси и дълги е осезаем и много добър но риска си е за моя сметка. Рядко карам на дълги и то за кратко но още се замислям дали да не добавя реле и на другия фар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...