Jump to content
NANI

Има ли признаци за износен ремък?

Recommended Posts

Здравейте.На скоро навих една приятелка да си вземе хондичка(1,4, 90 коня,нов внос) и един майстор каза,че нямало нужда от смяна на ремък,защото според него бил сменяван скоро и щял да кара повече,от колкото,ако си вземе чисто нов от тукПубликувано изображение Според вас това възможно ли е? Защото аз до колкото знам не може да се прецени по външния вид,дали има още хляб в един ремъкПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип аз като взема една кола и сменям всички консумативи :D зада не бера ядове по късно.Задължително и смени ангренажният ремък :DАко е нов внос не смятам че Италианеца ще го е сменил :D те маслата си не сменят :D Преценката по външен вид на стар ремък е много относително понятие ;) Зависи от много фактори !!! колко е добре с очите проверяващия !!! ,осветлението :dry: и ред други такива дребни но определящи неща :huh::D

Редактирано от fly-boy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено "майсторите" гледат колко ясно се вижда надписа на ремъка. Ако е много изтрит или почти липсва, значи ролката се е търкаляла много по този ремък - демек е износен и е за смяна. Както ти е казал колегата "fly-boy" - сменяй, за да не береш ягоди (ядове) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремък и да е нов не се знае ролките на къв хал са, за тва по добре да не рискувате не са толкова скъпи, сменете ги да ви е мирна главата поне 60 000 км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така, но го смених. Има една руска поговорка :Береженого Бог бережет - сиреч подготвилия се Бог го пази !!!

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.На скоро навих една приятелка да си вземе хондичка(1,4, 90 коня,нов внос) и един майстор каза,че нямало нужда от смяна на ремък,защото според него бил сменяван скоро и щял да кара повече,от колкото,ако си вземе чисто нов от тукПубликувано изображение Според вас това възможно ли е? Защото аз до колкото знам не може да се прецени по външния вид,дали има още хляб в един ремъкПубликувано изображение

 

Само едно ще ви кажа от тоя майстор бегайте далечеееее ама многоооо. Сериозно говоря даже и Омбре не се навива да дава такива прогнози. На гейтс му дават 70хил.км аз го смених на 50 хил.км и беше като нов туку що изваден от кутията. Моя съвет е сменяйте да не плачете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма две мнения по въпроса.БлагодаряПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...