Jump to content
Doomwisher

60мм Генерация за B18C4!

Recommended Posts

Здравейте колеги имам един въпрос!Добре ли ще е 60 мм генерация на Б18Ц4 Сток? Чух различни мнения, едни ми казаха че ще е ОК, а други че идва в повече ...Бих искал да видя вашите менения! ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такова понятие като в повече всичко след колектора при тези мотори пречи ! доказано неведнъж слагай 63мм външно 60 вътрешно един готин колектор и си ти пс: Кало мн изчерпателно мнение брoйки ли трупаш ;)

Редактирано от EGocentric
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Хаха, да. Дали са ми лимит, като го стигна ме правят глобален :rolleyes: Сега сериозно: Масова практика (доказала се) е, че на Д-серията хората монтират фи 55 външен(50 вътрешен) а на Б-серията фи 63 външен (60 вътрешен).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам един въпрос!Добре ли ще е 60 мм генерация на Б18Ц4 Сток? Чух различни мнения, едни ми казаха че ще е ОК, а други че идва в повече ...Бих искал да видя вашите менения! ;)

Нали не си мислиш, че бих ти пратил нещо , което няма да ти върши работа? :rolleyes:Също може да направиш справка и в www.Honda-tech.com и hondaswap.com - там освен, че има ужасно много информация , почти всички доработки са подплатени с динографики.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моита е над 55 вътрешен д13 и е перфе с проходно на вход 63

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАто за начало има поне 10 такива теми.Второ добре е 58-63 за това което искаш. ;):rolleyes::P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз също искам да попитам нещо във връзка с темата:Има ли начин да се направи такава генерацията на 60, която пак да извежда по бързо газовете и в същото време колата пак да е тиха (или поне относитеслно тиха), щото чесрно казано на мене ми писна от бучалници.Какви гърнета бихте препоръчали за целта?П.С. Кало, стария ти колектор е в мен :)/>

Редактирано от Rezko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да я направиш тиха и на 76мм без гърнета! условието е да има турбо ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С качествени резонатори ( 2 бр с вата и добри спираловидни канали ) не би трябвало да има проблем да е относително тиха. Естетвено и крайното ти гърне да не е 25 лв с монтажа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звука на мотора зависи най вече от крайното гърне, резонатор може да сложиш всякакъв въпроса е крайното гърне да е хубаво на 60 тръби с хубаво крайно гърне ще извади плътен и нисък шум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...