Jump to content
pikaso906

Заключи се, а ключовете останаха вътре.

Recommended Posts

Колеги карам ПрелЮд 4 ген. и сега не мога да я отклЮча може ли някой колега със софийски прелЮд да ми ослужи с клЮч да мога да си отклЮча. :)

 

п.п.Нямам буквата преди "я" и за това не я пиша.

Редактирано от atoma
Къде � н�маш колега на клавиатурата или????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее джамбазките номера не ги ли знаеш :),правиш си един шиш!Ще прецениш колко дълъг ти трябва,извиваш го като кук-а!След това подгъваш гумата отгорес един нож и дърпъш стъклото към теб! Вкарваш шиш-а и дърпаш дръжката...Ако ти се вижда сложно викни си ключар :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя мръсник никога няма да му дам 100лв да ми отключи колата ще пробвам със шиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само внимаваи с гумената лаисна,подложи парцал под ножа да не срежеш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега внимавай да не пукнеш прозореца.пс: Ю-то се намира на бутон \ от клавиатурата, на фонетичната и на бутон Z на БДС.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай,недей така да не чупиш джама!И аз съм се заключвал,решението е следното.Тел около 80см. накрая угъната като кука,след което взимаш парцал подлагаш го в горния десен ъгъл да не надереш боята и с отверката открехваш вратата,колкото да влезе тела с него дърпаш отвтре дражката и отваряш! Така ми взеха 40 лв.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги карам ПрелЮд 4 ген. и сега не мога да я отклЮча може ли някой колега със софийски прелЮд да ми ослужи с клЮч да мога да си отклЮча. :)

 

п.п.Нямам буквата преди "я" и за това не я пиша.

 

http://vbox7.com/play:858cb412

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Еха де да беше и моита с такъв механизъм.Жалко ,че нямат ничо общо :) Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...e Прелюда как ще стане номера с тва въженце че не разбрах или пък на моя Сивик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стой!! Не пипай:)Викаш професионален ключар те все пак имат (трябва да имат) шперцове!Идва ключаря, вади една огромна ръждясала права отверка, завира я, обляга я на рамката на вратата на ГОЛО и напъва яко. Вади една възглавничка (от тези пърдящите от куко магазин) и надува докато луфта е достатъчно голям да си пъхне китката, е после ще е разпърдяна врата и при движение ще шуми яало но кв'о пък? След това вади заготовка (едно руло ръждива тел) и си прави "ласо".... и готово,,,,,40/50лв и кой от къде е.А иначе ако сам си го правиш пъхаш две една зад друга фонокарти, един клин м/у двете, внимаваш да не и халката и пускаш примката.Това е горе долу ако си сам в гората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърси Pick lock ;) Ето виж тук - ЦЪК !

Редактирано от Felix

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ето тук се напъва съвсем леко с отверка и парцалче отдолу за да не одраскаш боята, колкото да влезне кукичката на края на телта, както са ти казали колегите.Телта трябва да е стоманизирана за да стане най-добре.

Аз лично два пъти съм си отварял колата по този начин.Ако беше наблизо ще ти я отворя за 1 мин. ;) .

 

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blink: колега, кофти случка, но аз ли не разбрах или - и кво от това, ако има колега с друг Прелюд... ключовете еднакви ли са ;) Редактирано от владсан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за съветите ,но я отворихме.Един автоджамбаз помогна.Малко я ожули ама му дадог 20лв е 100 като за клиучарите при нас.п.п.Аз четох преди ,че един колега така се заключи и искаше клиуч та си мисля,че може.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как няма да я ужули и огъне нали е професионалист чикиджията му с чикиджиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...