Jump to content
balinkata

Рексомания 2г vs. del Sol

Recommended Posts

Ако държите да чукате В колата,то гледайте за миниван.Рекса е за каране. ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-точно казано.При покачения адреналин от карането на рекса едва ли ще искаш да спираш и да чукаш......друго освен педалите и ръчната.ЦРХ е религия ;):cool::wub: :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууууааааааааааа днес карах Б16А1 няма да спя тая вечер честно, чудя се какво да продам да събирам пари по-бързо :wub: . Малко ми беше странно като се качих от Сивика в Рекса едно такова тесничко и малко се борих с волана :wub: ама като му чуеш гласеца и като стъпнеш :cool: , най-накрая разбрах за какво казвате ,че е карт :D . Луда работа луда, болест не излечима ;)

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амин. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега от Враца а и да не е от там знае ли нещо за тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11265713551267399&f1=details (не гледайте цвета моля ви) от доста време е в мобиле, цената е смешна до сега се ваздържах да звънна ама след днес лудоста взема връх. Не мисля да бързам ма да съм си информиран.

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди извесно време си писах с един врачански колега...... колата е трагична д серия с някакъв чип там била 150 коня:cool:така ми каза..... не искам да те отчайвам ама не си струва;)

Редактирано от DohcVtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма каво да ме отчайваш калпави изпълнения на Д серията не ми трябват аз мислех ,че е Б16-то а за Д16З5 мисля да звънна в Ямбол даже климатик има ;)

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази Б16 която си карал в Пловдив какво не и хареса !Качил ли си се на Б16 трудно се прави друг избор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страшна като салон е запазена и екстри има даже, вървене няма да коментирам. Пича дето я кара беше много готин и честен и ми каза всичко правено по колата сред които, най-фрапиращо за мен беше ,че е удряна и се е смачкала някаоя от гредите не разбрах коя след което е била сменена ей това ми прозвуча сранно. Иначе обичайните забележки гниеха веждите не много и някои други забелжки да не иброявам сега без тва се отплеснах. Та за цената си 4200 ако не е удряна ОК. И все пак си ме чеше за нея ,но мисля че не си заслужава.

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ще прозвучи но твърдя ,че декември си купих доста запазен рекс.До март не съм го карал само съм го стягал (вманячен съм всичко да е оригинално и сток) и до тук ми е 4990.53 лв пиша си всичко което съм му купил и платил за майстор до стотинка и докато стане перфектен за моите представи поне още 2000 лв и май клоня да си купя 1 за части (моля колеги не ме коментирайте знам че не съм добре ) като в цената не съм сложил гуми и джанти (имах си) и тука някой от колегите ми направиха и подаръци (БЛАГОДАРЯ ИМ) така че си прави добре сметка все пак е 20+г и все излиза по нещо за правене Но радоста от шофирането и от това да имаш рекс е несравнима

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала човек друго не знам какво да ти кажа, много се кефя на изпънати стокови Хондели. Ясно ми е ,че ще наливам пари в нея точно защото е 20+ и ще искам да я преведа във вид който на мен ми харесва(демек червен ЦРХ с бели джанти :) ). Просто не искам да бързам защото беше първия Рекс който карам а това е доста подвеждащо, факт е че не съм спрял да мисля за тази кола.Не знам този удар как се е отразил на колата това ме притеснява, а не етап ,че не сам убеден ,че ще купувам тази кола няма смисал да се рахождам до Пазарджик (там ходя на сервиз).

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направил си правилния избор,поне според мен за 2gen,само недей да бързаш с покупката.Оглеждай колите и си прави сметка за състоянието внимателно,а и не се хвърляй на първия понеже познавам един,който така направи и сега да не ти казвам за какви проблеми става въпрос.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да ми хареса нещо задължително ще мине през чичо доктор за оглед и проверка, лошото е че в региона няма много обяви и май ще пообиколя България :)

Редактирано от Tino
Предходно мнение не �е цитира !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега :) Преди време и аз бях изправен пред същата дилема. И двете коли ми харесваха много, но накрая стана нещо съвсем различно. Пожелавам ти го :)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=35378&hl=insulin&st=120

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,заповядай в Пазарджик в петък и събота(16-17) ще съм там с двете си красавици и ще можеш да ги пробваш и двете за да си прецениш сам с какво се захващаш 0882000520 Асен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като нищо съм дофтасал, само дано не изкочи нещо в последния момент иначе очаквай позвъняване към края на идната седмица ;) .

Редактирано от atoma
Предходно мнение не �е цитира ! При �ледващо нарушение �ледва наказание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой някаво инфо за тази имали http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11298721618068751&f1=details само дето салона е малко грозен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изказвам искрени благодарности на колегата Kembo за гостоприемството и отделеното време, също и за съветите при избора ми на ЦРХ и най-вече ,че ми позволи да направя по едно завойче с двете му красавици, за Дел Сола :( друго няма какво да кажа, няма такава кола.П.П Кольо вече е в сектата на прибиране го дообработих :(

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че са ти допаднали 2 те ми красавици :( Късмет в намирането на читав рекс!Дано съм помогнал за оголемяването сектата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Дано!Желая ти го от сърце да се сбъдне!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Все още не мога да го повярвам но все пак е факт ЦРХ D16A9 седи пред вкъщи лично мой :hondarulez::plane:

Чувството да иамш такава кола е несравнимо радвам се като малко дете,ходя ухилен като улигофрен :tease:

Благодаря на всички колеги които ме подкрепиха в избора, най-вече на колегата kembo че ме открехна за това бижу. А на НС ще си получите благодарностите заедно с MAD DOG в няколко литра бира :D:drunk:

Ето и две снимки така я взех : Публикувано изображение

а след няколко часа получи това от по голямото си братче: Публикувано изображение

Тия дни като я измия ще кача още снимки и инфо.

Поздрави!

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е. Пожелавам много безаварийни км, и само масло и бензин да наливаш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито ,още един в кюпа с рексовете :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ФЕН ЖЕЛАЯ само радост,безаварийни и все така нахъсан фен и да пазиш рексчето ,че такива принцеси не се срещат вече често по пътищата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Пожелавам безаварийни километри и много щастливи мигове! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Да се слушате много километри с Рекси!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за колицата и от мен, със здраве да си я караш и много безаварийни километри ти пожелавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още някоя снимка както обещах :)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Само едно пастиране и трябва и ще стане бижу :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!Мноооого са истински тия Рексове:) Гледам и климатик има;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има и клима работеща което е по важното в случая :D , малко слабичко духа ама мисля с едно презареждане ще стане работата, и кой каза че Рексовете нямат екстри :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

много добра.Честито! :)

Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито фен едно пастиране и я подмладяваш с няколко годинки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен !!!Запознахме се лично аз съм Стоян видяхме се в Пловдив бях заедно с кембо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хе хе. Страхотна е колицата. Много прилича на моята.

Публикувано изображение

 

Да си я караш със здраве и безаварийно ;) !

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...