Jump to content
CRX/Izverg

Проблем с бензиновата помпа

Recommended Posts

Имам следния проблем, карам CRX 2ген (89-91), по някога като завъртя ключа и изчакам проверката на комплютара, не се задейства бензиновата помпа (поне аз не я чувам) и не мога да запаля. :) От един сервиз ми казаха, че релето (което е до бушоните мисля) като го ударя отдолу с шамар и се оправяло. Реших да опитам и найстина действа понякога, само дет тря си потроша раката да блъскам а и ме е страх да не счупя друго. :D После пак започна и с блъскане да не става. Когато въртя на стартер и удрям едновременно, тогава запалва. Та въпроса ми е следния... Има ли някъв начин това да се оправи, каде и какво да сменя или погледна за дефект? :P

Редактирано от İzverg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за което говориш би трябвало да е главното реле,сваляш го внимателно -мисля че се държеше на една планка с болт- отваряш го и презапояваш всички спойки на платката ,затваряш го и го монтираш обратно ,палиш и тръгваш :) Аз тази процедура я направих профилактично още като купих колата че да не го мисля :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за което говориш би трябвало да е главното реле,сваляш го внимателно -мисля че се държеше на една планка с болт- отваряш го и презапояваш всички спойки на платката ,затваряш го и го монтираш обратно ,палиш и тръгваш :D Аз тази процедура я направих профилактично още като купих колата че да не го мисля :P

Благодаря ти колега, ще направя това което казваш. Що ли не сам се сетил ? :)Според мен трябва да се направи такава тема с обяснения и да се закачи на видно място, щом всеки се е зблъсквал с този проблем...;)А дали е възможно някой да даде няква снимка да покаже което по-точно се развива, да не развия нещо друго, че от скоро карам хонда Редактирано от İzverg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колега:http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56416&st=0&p=1057182493&hl=%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%BE%20%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B5&fromsearch=1entry1057182493

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...