Jump to content
zombiex

Хонда Акорд 2.0i es cc7 Проблем

Recommended Posts

Привет на всички фенове на хонда :D от скоро карам хонда в българия и забелязах едно при моята като сменям предавки колата предарпва помислих си че може да е от свещите и днес ги сваляхме всички но уви свещите са перфектни после проверихме и кабелите и те работят както трябва ;) въпросът ми е от къде може да идва проблема колата е със газова уредба проблема е и при газ и при бензин.благодаря предварително и се извинявам ако някъде из форума има подобна тема и несъм я намерил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз сам сас Акорд и при мене се получава сащият проблем при превклучване на скоростите маи ми намирисва на саиденител незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрашейте момчета ,При мен не е точно прекъсване а по скоро забавяне мисля си че е от горивния филтър ... знаете ли каде се намира по точно ... колата е Акорд 2000 г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега твоето е другго нешто при превклучване претриса колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко "рита" или при каране на 2ра без газ/когато компа държи оборотите да не изгасне/ се чува едно като чукане значи е тампон/и на мотора или на скоростите :shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Във форума се пише на КИРИЛИЦА. Изглежда много по-приятно, пък и нали форума е Български и за Българи. Тези които нямат кирилица могат да ползват вградената кирилизация. Ето как става това:

 

 

 

 

2. Забранено е писането с латински букви ("методиевица"/"шлякавица"), както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и др. с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. (Изключват се случаите, когато е наложително: техническа информация, код, release info и др.) Това са по-сложните за откриване букви във фонетичен режим на клавиатурата (т.е. когато Кредора преобразува латиницата):

 

Ч = `

Ш = [

Щ = ]

Ю = \

Я = q

В = w

Ж = v

Ц = c

Й = j

Ъ = y

У = u

Ь = x

3. Използвайте главни букви, точки, запетайки и други такива препинателни знаци (по-прегледно е).

 

 

Айде да не затварям и тази тема ползвайте това по горе както трябва , а автора да ми предложи малко по издържано заглавие да го оправя това .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...