Jump to content
ilias

Съвместимост между компресори?

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже дали компресор за климатик от D15B7(civic ej2) ще пасне на D15Z6(civic ek3)?Дали ще трябва и стойка или и те са еднакви?Според мен би трябвало да стане, нали са д-серии, но предпочитам да питам преди да го купя.Нямам възможност да го тествам, продавача е доста далеч от мен.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си приличат външно 100% закрепването пасва, стават и от прелюд, но гледай да са еднакви години щото се различават фланците на тръбите или вземай компресора комплект с тръбите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ако си приличат външно 100% закрепването пасва, стават и от прелюд, но гледай да са еднакви години щото се различават фланците на тръбите или вземай компресора комплект с тръбите.

http://www.auto-parts-wholesale.com/parts/?N=9270+771&Vi=10606%204294963371%201631&mk=Honda&md=Civic&y=1994&Nr=OR%28AND%28make:Honda,model:Civic,year:1994%29,AND%28universal:1%29%29тези на снимките на стават с тръби от преди 94 Редактирано от K_ski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси за инфото.А има ли разлика с тръбите от фейсливтов сивик(99/00)?Климатика е смъкнат от фейсливтов сивик, ще питам коя година е било купето и ще пиша.Токущо говорих с продавача, първа регистрация на купето е 11.05.1994.Климатика е смъкнат от 99-00 сивик.Би трябвало тръбите да паснат или не съм разбрал правилно? ;)

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те трбите ще станат, въпроса е фланците да паснат, за закрепването е сигурно че ще пасне, свали си едната тръба и мери, само с писане и четене няма да стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще станат и фланците.Мерси за помоща :) И при двата ги дават 6x25, уплътненията са 1/2" и 5/8". Дори и при 6-та VTI са такива размерите.Civic 1.5Lsi 1994Civic 1999 1.5IlsCivic 1999 VTIЗа съжаление частите не са при мен и няма как да меря за да разбера, но мисля да се доверя на тази информация и взимам компресора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да не започвам нова тема, а да задам няколко въпроса тук.Климатика и компресора са при мен, започнах да ги монтирам и стигнах до монтажа на компресора.Не можах да намеря ясна информация дали в компресора има масло, не това което се вкарва заедно с фреона.Някой може ли да ми каже дали има масло в компресора или единственото масло е това което се пълни заедно с фреона, ако все пак има, как мога да го сменя? Доколкото разбрах маслото PAG 46.Благодаря предварително.

Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друго масло,само това от фреона:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си приличат външно 100% закрепването пасва, стават и от прелюд, но гледай да са еднакви години щото се различават фланците на тръбите или вземай компресора комплект с тръбите.

http://www.auto-part...iversal:1%29%29тези на снимките на стават с тръби от преди 94
колега можеш ли да ми кажеш дали става компресор от сивик б серия на прелюд 4 генерация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...