Jump to content
novobraneca

проблем смяна на амортисьор

Recommended Posts

Здравейте колегиНаложи ми се смяна на задни амортисьори на моята англичанка преди спейс лифт. Реших да слагам kayaba exel G, но уви проблем. Леглото на пружината е по - малко от оригиналните. Сегашните амортисьори са Delphi, които не са сменяни поне не и от мен до този момент. Прочетох във форума доста статии по въпроса със смяната на амортисьорите и стигнах до заключението че двете марки са заменяеми. Дайте съвет какво да правя. Друга марка, нови пружини.........Някой да е имал същия проблем като моя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно са ти дали грешни амортисьори отивай откъдето си ги взел и им кажи че не стават.п.п. не е спейс лифт а фейс лифт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно са ти дали грешни амортисьори отивай откъдето си ги взел и им кажи че не стават.п.п. не е спейс лифт а фейс лифт

добре де фейс лифт, моя грешка. А при kayaba-та /exel-G/ има ли различни размери за леглото за пружината. Или са менте тия дет са ми ги продали!!!!:blink:!:punk:!! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са менте, по-скоро са за 6г японка не за англичанка. Дай номера на каяба който пише на кутията да ги видим какви са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

341131 помня само по кутията. Оставени са в сервиза утре ще се ходи да се види какво ще направя но искам да съм запознат горе долу с положението. Уж са търсени по номер на шаси ама знаели се. фатката е че ми ги дават изгодно с отстъпките от магазина ама на то пък кво стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тия са принципно задните на англичанките, но защо не са станали нямам идея. Отивай със старите в магазина и да търсят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за навременните отговори и утре ще стане белни в магазина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На англичанките пружините са с еднакъв диаметър от горе и от долу.На японките най долната витка е по тясна. Роувърска му работа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и сега какво да правя да се мача да тарся други които не се знае кога сще доидат или да си тарся пружини от 6г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такива амортисьори за англичанката.Аз съм със същите Каяба и първия път също ги сбъркаха.После отидох с размера на чашката и ми ги смениха с правилните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега голям проблем ми саздадоха в ямбол не мога да си намеря мнооого тудна работа кадето да званна имат ама все от малкия размер

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...