Jump to content
Shape Shifter

Кражби в Овча Купел

Recommended Posts

Здравейте колеги,искам да ви споделя неволите в последните дни.1. на 08.03 ми разбиха дясно предно стъкло с опит да откраднат радиото но успяха за вземат само панела.2. на 16.03 счупено ляво огледало - няма я часта която се сгъва3. на 18.03 същото положение с дясното огледалоНезнам при вас как е положението но тук доста зачестиха кражбите. Моля живущите в този квартал да споделят как е положението при тях.Както и ако някой има някакво инфо за тези абдали да пише, след като от полицията ме отсвириха ще се наложи да взема по сериозни мерки.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз чувам много лоши отзиви напоследък и то не само в нашия квартал (Овча Купел)....Пред нас разбиха няколко коли, даже едно BMW са се опитали да го запалят, но не са могли.Не си ли застрахован?П.С> Счупените огледала може да са и от друго, не от опит за кражба....Ти от коя част на квартала си?

Редактирано от Petar Petrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата седмица сутринта счупили чистачката ми :@

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Eй пичове кви са тия приказки .... грозна работа . И аз съм от квартала (от 2ката) ... засега само емблемата са ми гепвали дечурлигите няколко пъти . Панел и други неща гледам да не оставям в колата където и да съм . То това нявсякъде си е като призив да ти разбият джама .

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само там. Преди 2 месеца разбито стъкло задно нищо взето. Преди 2 седмици от апартамента 2 лаптопа, преди 3 дни нарязани гуми. Младост 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да си застрахован, може да не ти покрият щетите ако не им покажеш панела на радиото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само да им го покажеш , трябва да им го дадеш . Иначе все едно сам си прибраш тялото и панела и после искаш пари .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от Божурище,и да Ви кажа малък град,ама пак има кражби.Живея в блок и на един човек му откраднаха предното стъкло!След това фаровете му свалиха,на 2-3 коли има свалиха гумите със джантите и аз от страх си купих секретни болтове.Преди години бяха опитали да ни крадат колата,защото нямаше каско ама нещо не им се получи.Лично аз ако трябва ще стоя 2-3 нощи навънка ама ако ги намера тия ще ги застрелям направо...аман от измет

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ми свалиха емблемите пак преди 1-2 месеца...писна ми....фана ли го ще му счупя ръцете. Неска чух за още един случай в квартала - така ми се ще да засека нощеска някое такова лай*о и да му плесна един коршум в някой от краката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа колега.... Пръскай колата със светана вода че много зле положението....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има развитиеподочух че става въпрос за някакви келеши синове на някакви общински съветници.Един познат полицай и него да му разбили апартамента и нищо не е взето.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто си е гаден периферен квартал и месните крадци до колкото чувам се знаят, но явно си плащат на някого за да не ги закачат. Мине се немине време и хоп изчезне някой по-нов автомобил. Явно си имат схема за действие и се краде точно през определени периоди. Да не говорим, че патрулките който патрулират нощем са в схемата на 90% защото мазните куки и те намазват по някой лев. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,пазате се най вече от куките.на споделяйте инфо и не се доверявайте на полицаи.те в повечето случаи са в схемата или пребират голям пай от самите крадци.в Пловдив например нащо районно в кв.Изгрев му викат 6tо частно управление.всеки работи за себе си.ако извикаш полицаи да се жалваш,поговориш с него,споделиш,почва да чете между редовете и в един момент почва да те изнудва и събира инфо.един приятел ми се оплака,че го спряли нащi куки(изгреvските)за висока скорост и като му видяли багажника(пълен с компоти и туршии)вместо акт,го боднали 10тина буркана......малко of doide.....просто не залагайте толкова полицаи да ви свършi работа.те са гладни,взимат по 400-500leva....затова и повечето участват в схеми....ма то това е обществена тайна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-отчайващо едва ли може да е положението. И аз исках да слагам разни infoboard-ове, монитори, gps-и, гъзарийки... Като се замисля какво ежедневно и неколкократно носене, монтиране, демонтиране, прибиране и ми се отщява да имам в колата каквото и да е по-различно от радио за 30лв, волан и седалки...Чудя се дали си струват нервите и притесненията да имаш пред блока кола по-скъпа от 3-4 бона??А на лафа, че "родната полиция ни пази" от нещо вече и 4 годишните не се връзват...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радио за 30лв, волан и седалки...

Още по-лошо, за радио от 30 кинта- разбити стъкла или ключалки. После ремонти, майстори, време и т.н.Никога не оставям нищо ценно в колата! Редактирано от Dimiter

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А, и много внимавайте какво пишете за автомобила си по форумите! Предполагам всеки знае, че те не се четат само от добронамерени ползватели. Редактирано от Gatsu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление това важи с пълна сила за проект/тунинг темите, щото всеки знае, че там се наливат адските пари...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още един изревал от този квартал. В Петък вечер срещу Събота на едно приятелче от същия квартал му счупили предни и задна чистачки направо с раменете. Тези изверги заслужават една здрава агитка да ги излови и да им се изпотрошат ръцете на поне 10на места. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Одавна не е писано по темата но ... преди месец два един приятел ми дойде на гости от провинцията паркира си буса пред нас и на следващия ден му нямаше номерата !!! Поне мойте да ми бяха откраднали да не ме е срам от човека толкова , аз на гости го поканих те номерата му свиха !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и на мен ми крадът редовно чистачките и емблемите но това е нещо дребно...предполагам че са лапета които просто нямат какво да правят .. най-доброто решение е платен паркинг - охраняем.. или една вечер да се прекара в колата и да се пооглежда някой 100% са съмнителни и ще се заловят :) ама от там нататък не знам защото не си мислете ако са сериозно джамбазите че ходят с ръцете в джобовете... знам за история за счупено стъкло за 20стотинки и 2цигари оставени на таблото.. лично мое мнение не оставяйте ценни вещи каквито и да са те нито на задни седялки и багажници... и не си мислете че като оставите панела под седялката или в жабката само вие си мислите че е скрит :) носете го в себе си :) и на моменти си мисля че е по-добре да се оставя отключена колата и само на аларма да стои от колкото да ви разбиват стъкла ключалки и тн :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел от този квартал, ходи по мъките вече месец, след като му откраднаха регистрационния номер...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за хубавата ни държава!ПроЗд народ, слаба държава!Полицията и престъпниците в комбина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...