Jump to content

Recommended Posts

Фенове скоро го купих това HR-V но нещо не ми харесва разхода му, а той е с 16 литра 130 километра градско, не е нормално, това ми е 5та Хонда като до миналата седмица карах CR-V 2000г. а то гореше 10-10,5л. градско в Русе. почистих стъпковия мотор, но ми прави впечатление, че дори и колата да е загряла понякога електронния смукач пак е опънат, даите съвети и мнения.

Редактирано от civic1.5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не каза, но аз не се отказвам и продължавам, почистих всичко по всмукателния колектор, подобри се работата на двигателя, но проблема остава, имам чувството, че е муден датчик на смукача а не знам кой е, когато стрелката стигне средата и най-грубо казано смукача се враща, но при отлепила стрелка уборотите са 1500, това ми е 5та Хонда и такова нещо не ми се бе случвало, е винаги има първи път. Ценя всяко мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При отлепена стрелка 1500 об/м. са много,от там и високия разход.А при напълно загряла колко са оборотите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При напълно загрята кола уборотите са си нормални 750-800, някой от датчиците е станал по муден, кой е термодатчика на инжекцията, ако някой знае или е имал проблем с него дори и от друго естество да сподели....... Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново съм в задънена улица, и няма светлина в тунела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...