Jump to content
карлос

Данъци!

Recommended Posts

Колеги, не знам при вас как е, но данъка ни е с 200лв. повече! И за какво? Че преди десетина години сами(съседи се организирах ме) си направих ме канализацията! Може би заради това че никога не сме имали асфалт на улицата или за това, че няма нито една лампа? Не най вероятно е заради такса смет, но всъщност боклука си го изхвърляме на съседната улица където има контейнери, просто защото на улицата няма нито едно кофа за смет, никога не е имало! Не. По скоро е заради това , че сами си почистваме улицата от сняг и лед(в началото на зимата винаги купувам по 30кг. морска сол за да ръся улица!). Е........ от какъв зор ни вдигат данъка? Леко съм бесен, много леко... Какво да правя ще си платя... навсякъде по цял свят се плащат данъци, но за разлика от България, навън поне знаят за какво. P.S. Вече сериозно се замислям какво бъдеще имам тук........

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нека никои да не плаща и да се вдигне протест :angry: а ма не.От сутрин се редят на опашки пред данъчното :angry: Не е луд този които яде баницата а този който му я дава :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данъците на автомобилите в Добрич са точно 2 пъти по-големи от данъците на най-скъпото място в България:) Тука почти никой не може да си позволи да кара кола над 100 коня! А пътищата са ужасни! Направо ми се ПЛАЧЕ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За щастие в Габрово нямаме този проблем завишението е минимално!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално, нали сте стиснати! :lol:

Редактирано от garfi
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука в Добрич няма 100 метра прав път без дупки ,ама данъка за колата най-висок,преди 2 години ми взеха 270 лева данък,сега вярно е 150 ама пак са бахти наглярите ,да са хубави пътищата съм съгласен ама те на нищо не приличат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как са ви пътищата в Добрич(поне не помня последно като бях там),но във Варна пътищата са в гъза,няма улица,няма място от което да мина и да не ми "паднат пломбите"жал ми е за колата сериозно.Да не говорим,че няма една шахта която да е направена като хората или е дупка,или е импровизиран легнал полицай,ужасна работа просто.:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука в Добрич няма 100 метра прав път без дупки ,ама данъка за колата най-висок,преди 2 години ми взеха 270 лева данък,сега вярно е 150 ама пак са бахти наглярите ,да са хубави пътищата съм съгласен ама те на нищо не приличат

Вземете направете нещо по въпроса. Човек да си помисли, че сте център на българската икономика, или че взимате европейски заплати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как са ви пътищата в Добрич(поне не помня последно като бях там),но във Варна пътищата са в гъза,няма улица,няма място от което да мина и да не ми "паднат пломбите"жал ми е за колата сериозно.Да не говорим,че няма една шахта която да е направена като хората или е дупка,или е импровизиран легнал полицай,ужасна работа просто.:)

Асфалта е тип"слонска кожа",шахтите тип "кладенец" :cry:Сега започнаха да кърпят по малко дупките и работата стана все едно е имало бомбардировка...муахахххаа!Няма как ще трябва да си подскачаме по дупките май.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...