Jump to content
DuMuTkO

Поставяне на климатик?

Recommended Posts

Жегите наближават и мисълта за излятата пот в колата ме убива ..Колеги, има ли места, където продават климатик 2ра ръка + монтаж, пълнене и т.н (предполагам някоя морга?) и какви парички излизя цялото удоволствие?Става въпрос за Сивик хеч. 6г 97г. преди фейс-а.Благодаря предварително!

Редактирано от DuMuTkO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплект климатик струва 350-500лв. поставянето е на договорка.Може със всичко и на 500лв. да ти излезне,зависи за колко ще го купишПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си слагах климатик,но го имах от друга кола и не съм го купувал.За поставяне е различно в различните сервизи,като на мен ми искаха от 300 до 450лв. понеже било много трудни и т.н. и накрая намерих за 200лв. и ми го постави за един ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трудна работа просто нямам думи. Аз моя си го сложих сам и нищо, ама абсолютно нищо сложно няма ако имаш всички части налични. За поставяне на климатик повече от 100 лева си е обир, максимум 150 със зареждането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз се интересувам колко ще ми излезе приблизително поставянето на климатик ако го взема втора ръка + труда.:)Става въпрос за за сивик Д13Б2 мотор .Ако някой е слагал моля да сподели неволите през които е преминал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големите неволи може да са, да не ти продадат целият комплект (което е доста вероятно да стане, защото едва ли знаеш всички части, които са ти необходими). На 1.3 климатика доста се усеща във вървежа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа , ами сигурно се усеща ама да съм мислил като съм купувал :). Все едно като искам да не се усеща го спирам и така.А за частите наистина е хубаво да си ги прегледам сам в manual-а na civica http://www.zamunda.net/details.php?id=75305&hit=1 там е истината и има описано всичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледам си от Варна, колегата Wyvern също е от Варна, каза че вече е правил манипулацията...знае какво е нужно...според мен няма място за чудене. Направо говорите и се разбирате да сложи климатика, ако е съгласен и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми тя и Д14а4-ката предполагам ще стане голяма каруца като се пусне климатика .. :honda:Ако има колеги с този мотор и климатик нека споделят

Редактирано от DuMuTkO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...