Jump to content
rEsPeCtiVe

Молба относно модераторите!

Recommended Posts

Скъпи модератори,МОЛЯ да спрете да ми триете постовете за нищо! Не се случва за първи път затова бях принуден да пусна тази тема! Смятам че триенето на постовете е безпричинно! Този който е сметнал така за "добро" жестоко е в грешка! Оставете хората да питат и пишат все пак това е ФОРУМ ! Не искам да обвинявам никои,просто да се спре с това безразборно триене...! :tooth: Със сигурност няма да съм единствения,моля бъдете малко по "разбрани" ако мога така да се изкажа! :whistle:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям! Явно безработицата кара хората да вършат неща за които и самите те не са сигурни...ама е така колкото да вършат нещо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви помоля да спрете с бруталния офффффффф-топик. Защото изтритите ви постове са такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последния пост които видях че ми е изтрит никак не е оффВъв темата Какво направи днес по колата си? колегата МИТЙО е постнал Публикувано: Вчера, 17:24смених си салона! + снимки ! Салона ми хареса доста затова попитах момчето от къде се е сдобил с него! Момчето съвсем културно ми беше отговорил че салона е от анг. вти - точно и ясно! Точно това ме интересуваше,мисля че и доста хора си спестяват по този начин питането....! И в краина сметка,моя пост и на колегата липсва... ако МОЖЕ да бъде обяснено от модератора които е трил...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не чакай обяснение , тва е частен форум с частни, строго профилирани интереси , тук нямаш права а само задължения, отделно доста хора бяха натоварени с отговорност по-голяма от техните възможности!Редиците ще оредяват но и някои сервизи също!п.п-За да не съм голословен ще дам и пример.Бай Данчо до скоро не умееше да пише грамотно , постовете му рядко бяха повече от едно изречение, а днес е вече горд модератор, евала:whistle:! :tooth:

Редактирано от Едмундо
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е : " Какво направи днес по колата си? " и с оглед предишните мнения се толерират такива , които се дава обяснение - информация какво си направил по колата си :whistle: Мнения от сорта как си го направил , къде си го направил , колко ти е струвало и т.н. , се считат за Офф-топик и съответно се изтриват :tooth: Смятам , че е правилно с цел доброто съдаржание на темата и нейнто не-разводняване ;) При интерес конркетно към определен потребител за неговото действие или кола е редно всеки да се обърне лично към него , като ползва опцията Лични съобщения ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8. Потребители, които смятат че са несъобразно или некоректно предупредени, трябва да се свържат с Модератора с лично съобщение. Ако потребителят е бил предупреден неуместно (от Модератор), то Модераторското предупреждение ще бъде махнато.

Знаете ли от кога е това правило? От две години! Айде сега следващият който пусне таква тема да го има предвид. Ще поне 15 дена няма да може да пише. Ако не знаете кой е модератор на съответния раздел тук ги пише! Ако имате проблеми питайте САМО на лични! Надявам се да спазвате правилата по-често от колкото ви се иска!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...