Jump to content
pikaso906

Предимства на V-tec и мога ли да си сложа.

Recommended Posts

Хората с Втек много си хвалят тази модификация.Разбрах ,че сваля разхода и вдига мощността.Мога ли да сложа Втек глава на моя F20A4 и ,ако мпга какво трябва да се преправя по компиутъра? Благодаря предварително :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разход не сваля, просто в по - високите обороти вдига рязко мощността си, като се включи :blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е прекрасен начин да си вдигнеш агресивността на колата според мен, аз същи мисля да го направя!Успех с начинанието и ни уведоми, ако си предприел нещо, че предполагам на доста хора би им било интересно.Поздрави :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам прочетох в една тема ,че един тръгнал да прави така ,ама сметнал,че ще му излезе по евтино да си купи нов двигател с Втек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами правилно си прочел. Най-евтиния и най-лесен начин да си направиш колата бърза е направо нов двигател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорихте за пари всико е на кантар, аз предпочето да ревизирам главата(смяна на всичко което не е наред,валове в перфектно състояние),блока е добро състояние ,така че като сглобих мотора имах двигател в много добро техническо състояние,много трудно ще докарате х22 в такова състояние за 1600лв (вкючваме цената на х22) ,ако може човек за си направи манипулацията сам може и по евтино да му излезе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...