Jump to content
flerfler

Схеми за бушони на Акорд 1999г.(англичанка)

Recommended Posts

Колеги,имам акорд 6-ген помагаите със схеми за бушоните щото от ръководството съм гледал не съвпадат с моите ,интересуват ме най-вече за къси светлини кой е предпазителя,защото от 2 дни имам дълги а като превключа на къси ми светят само габаритите това се случи след като измих колата дали има някаква връзка все пак не съм мил двигателя а само отвън и вътре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравий побратиме, когато си на дълги - светят ли късите , здрави ли са крушките? :) не разполагам със схема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късите ги няма изобщо при никакви ситуации

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, като си свалиш капака на таблото с бушоните на него си пише супер прегледно кой бушон за какво е. :) Поне на всички нам познати марки и модели автомобили, джипове, бусове, тирове и т.н. Освен ако твоята не е някаква еденична бройка. :)Търси ключови думи от рода на Low, (Headlight/+Beam/), като за левия и за десния фар са отделни - Right Low Headlight, Left .......Вероятно е като са ти отказали и двата на куп да имаш някакъв проблем с комутатора (превключвателя на дъното на лостчето). Само че нещо не мога да направя свръзката със измиването на колата. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...