Jump to content
Viking_pz

Д13Б2

Recommended Posts

Какво се случи днес:Запалих е сутринта всичко си ок но след като паднаха оборотите започна да работи на 3 цилиндъра и да гасне и накрая тотално умря.Смених цялото делко направо защото нещо сдипли бобина ли комутатор ли незнам но не даваше искра и по евтино ми беше да сменя цялото делко но проблема си остана частично.Паля е добре ама по някое време пак на 3 сменях свещи , капачка , палец ц никакво подобрение на 4ти цилиндър на свеща направих по голямо разтоянието и хоп проблема е решен но докока? До потеглянето ми естествено :) оборотите ту на 500 ту на 1300 несиго обеснявявам ама по никакъв начин.Несъм мерил компресия на цилиндрите но масло не гори ,да има нагорял клапан лесно ще се ореди утре ще и сипя не е проблем само немога да разбера защо играят така и като препука на 3 цилиндъра защо като изкарам савсем малко кабела на 4ти цилиндър откум дистрибуторната капачка и хоп оборотите заспиват после ръгам кабела до краи и имам стабилни обороти и така цял ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знчи нещо кабелите те бъзикат... Извади го тоя въпросния и го погледни нещо за окис. Всещите на какво дередже са? Най добре едни кабели и едни свещи + "Отче наш" проблема да се орави и така... Щом като позагрее и почват ядовете почни от свещите. Газова имаш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газова нямам несам и почитател капачка палец и кабели всичко е ново днес ги купих барабар с цялото делко два комплекта свещи и неще и неще? но защо само на въпросния цилиндър го прави тоя номер хаиде да речем е паднала компресията добре ама пък и защо като овеличих разтоянието на електродите на свеща и се стабилизират но не за много дулго и после пак леко дръпна кабела и пак всичко си е ок но пак казвам капка масло не бара и се надчвам да е от клапани друго заебелязах като работи колата на место и като препомпя спирачката няколко пъти и задържа и оборотите падат и почва на 3 цилиндъра като пусна спирачката и оборотите се качват но работи доста нестабилно двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е зле да си видиш клапана на сервото ако е блокирал ти разрежда сместа аз имах такъв проблем със 1на от старите ми коли преди време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...