Jump to content
vasilevv

Мнението ви за този ЦРХ

Recommended Posts

Колеги, някой да знае нещо повече за тази кола ,че смятам да я заприхождавам , а собственика почти нищо не ми каза. Благодаря ви предварителноsnimka1snimka2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как нищо не ти е казал, не си ли му звъннал.... той трябва да ти даде информация не ние.... ние не го продаваме.......е.б.си търговеца:)

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих с него преди два часа. Момчето каза ,че колата си е добре с леки забележки.Не уточни какви. Предположих , че някой колега от форума може да я знае,все пак голям е форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще те разочаровам тази кола ме е направила фен на марката през далечната 1995 март мой приятел я купи на 34000км почти нова кара я до 2001г края(218000км) след това я продаде на друг мой приятел на жена му тя я кара 2год (2000 км) след това я купи друг мой приятел кара я 6 месеца и я продаде на мой приятел и той 2004 август я продаде вече не на мои приятел -последно беше на 238 000 км 08.2004г като 2003 имаше удар не много голям и пребоядисване (докато аз знам историята- колата беше черна ) Карал съм я и аз доста задните вежди са правени мноооого пъти:) Регистрирана е 03.1991г но е преди фейста тоест преди 1990г (виж и копчето на аварийните е над конзолата на волана ,а на след фейтлифтовите е отстрани )Тази кола никога не бих я сбъркал врътката за топло и студено е одавна счупена !И последно този от приятелите ми който я кара последен е продаде на 1 момче от Великотърновския край . това е ИСТИНАТА (поне до 2004г) СЪЖАЛЯВАМ и да допълня ,че 1995г е купена от Плевен не е била нов внос .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се убедиш , че познавам колата до болка ще ти кажа неща който не се виждат на снимките оосвен тези който ти изброих за аварийните и за счупеното копче топло студено.Седалките отстрани са направени с МНОООООГО грозна СИНЯ кожа и отвратително ушита.А от това което се вижда някога беше с 2 аспуха и още на бронята стои изрязаното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каквото и да казва ме за нея е бош лаф,сиреч отиваш палиш едно кръгче на макс,и разбираш да ли варви добре дали хлопа трака и т.н. и си преценяваш :D успех

Редактирано от sankao5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение.... адски трудно е да намериш толкова стара кола която да не е удряна, да няма ръжди да не е правена нищо..... каквото и да и е правено важното е да е направено качествено ..... Мен лично не ме интересува дали преди мен двигателя не се е пръскал на парчета или ръждите са правени 3 пъти важно е да е направена както трябва в последствие....

Редактирано от Tino
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако я купуваш провери симетрията на ходовата част ,там ако е крива много ... лошо .Ръждите се правят, през 2-3 години си избива кафявата гадост ! това е като съвет от човек който кара ЦРХ от 3 години ;)късмет !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...