Jump to content
Stamenov

Интересно

Recommended Posts

Да ви дам малко материал да се смеете, сигугрно на никой от вас не се е случвало да ви се откачи и отлети тавана както си карате със 150, е на мен пък ми се случи. Карам си аз и такмо ще си слагам 4-та и ттфффф се едно гръмна нещо и гледам на огледалото колите наляво надясно бягат ии така, тавана на салата, лев инс за първи път чуват за подобно нещо ама ще платят де ще идат. Ще споделя и защо не си бях закопчал тавана, още по нелепа история, просто установих че нямам ключ за вратите си след като я взех от майстора... оставил човека ключалката от новата врата а пък за дясната нямам ключ така купих колата и просто още не бях сменил патрона иии кой каза че си махам тавана ръчно не е верно това автомат е.. :) снимки на тавана не съм правил защото не е чак толкова сгънат просто е много надран и крив не може да се закопчее.Реших да споделя тая случка щото даже не бях чувал нещо подобно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:):ranting: Редактирано от Данчо
Забранено е да �е цитира предишен по�т.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поуката е ясна колеги да не си купуваме кабриолети или си заварете таваните :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ти трябваше да се казва-ШОФЬОР ИДИОТ

Не се обиждай колега, но да караш със 150км. с не закопчан таван, си е идИоТщина. По-интересното щеше да е, ако не беше излетял :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, изводът е, че глупостта ходи по хората.За съжаление доста станаха хората с хонди, с подобни прояви, поставящи в опасност живота на редица други хора.Обаче давай със 150 и кво ти пука ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега дайте да изядеме колегата. Не стига че го е преживял тва и сега е в шок, а и вие го нападате. Вярно че е карал по бързо ама айде, бързал е за някъде :hondarulez: Колега, пожелавам ти да си оправиш покрива, и да караш малко по разумно , че и на мен не ми се нравят високи скорости 150 е много аз карам най много със 110

Редактирано от tuning_mania

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото си надроби колегата,такова ще сърба.Така че не виждам защо дори и да е шокиран трябва да му спестим истината.Както и да е,майната му на това-аз имам друг съвет.Вземи да обясниш ква кола караш,щото докато се сетя за модел на Хонда дето му се маха тавана мина някакво време.В първия момент си помислих,че казваш таван на предния си капак.Щото се случва по-често той да се отвори в движение и да излети.Както и да е,наблегни на обстоятелствената част както и на посещенията в часовете по български език.Таван ще си намериш и ще го смениш.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че всеки с рекс тарга си взе поука от поста евала колега. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля, че просто се трупат мнения, нищо лично на автора. Докато не видя снимки не вярвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, изводът е, че глупостта ходи по хората.За съжаление доста станаха хората с хонди, с подобни прояви, поставящи в опасност живота на редица други хора.Обаче давай със 150 и кво ти пука ...

Колега нищо лично, но това възмущение да го изказваш примерно във форум здраве и красота или нещо подобно да, ама във тоя форум нещо ми се струва не на място.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно ви е , а ?А ако тавана беше се врязал в предното стъкло на някоя кола и беше резнал главата на някой , щеше ли да ви е толкова забавно.Явно не сте бягали от падащи гърнета и подобни до сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ти трябваше да се казва-ШОФЬОР ИДЕОТ Не се обиждай колега, но да караш със 150км. с не закопчан таван, си е идеощина. По интересното щеше да е ако не беше излетял :rolleyes:

Верно е това колега което казваш, защото гледам, че аз не съм обеснил много като хората, значи тавана не го закопчавам като оставям колата някаде или като карам из града със всички прозорци смъкнати а тогава посмъртно не може да литне зашото въздушната струя го нариска надолу а въздуха който влиза през страничните прозорци излиза през задния, а иначе щраквам по принцип ръчките точно за да не излети но тоя път просто бях пропуснал да го направя това нещо и ми беше отворен само шофорския прозорец и просто натиска на въздуха отгоре е дошъл по-малък от въздушната възглавница която се е образувала вътве в купето. Далеч не съм карал със такава скорост, знаейки че ми е отключен тавана, просто бях изключил, но изяще ме аз пак съм си за изяждане никой не е казал че нямам вина, и наистина можеше да стане нещо по-сериозно тавана майната му, струва 50 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата се изчерпа. Не е нужно да се квалифицираме кой какъв е и защо такъв е. Колегата е допуснал грешка, от която всички е добре да си вземем поука - всички части по колата, които могат да излетят, паднат, изхвърчат и т.н. по време на път - да са добре закрепени. На всеки се случва да сглупи.Успех на колегата с тавана-летец, за другите - крайате внимателно и отговорно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...