Jump to content
Хонда_мания

Не ми работят реотаните на задното стъкло

Recommended Posts

Здр те колеги преди седмица ми строшиха задното стакло с цел да ми пернат говорителите аз го смених обаче реотаните нешто не работят благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А буксите в двата края на стъклото включил ли си ги? :D Майтапа на страна - вземи един мултицет и мерни на двете букси има ли някво съпротивление, може просто да са прекъснати, прегледай си бушоните, отделни реотани ли не работят или всичките, дай повече информация. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново ли е стъклото или втора употреба?Имаш прекъснати реотани. В Praktiker мисля, че имаше проводяща паста за възстановяване на печатни платки. Обаче цената ми се стори доста солена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - Практикер .... 3 грама - 47 лева .... Също като в Бриколаж ....Щом поне един реотан работи - значи от към връзки и предпазители е на ред .Остават реотаните - прегледай ги внимателно за прекъсвания .След това - с електро проводимо лепило , но за печатни платки /течно сребро/ не ти върши работа - не издържа на температура ....Пробвай с Пулсар Волт - 3 грама са 8.02 лева + 5 лева доставка от Еконт до врата / преди две седмици го купих за 4.32 лева , но явно са му променили цената /...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също не ми работят 5-6 реотана които са на различни места не са едно след друго обаче май това го направих като свалях фолиото от задното стъкло,и мен ли ще ме посъветвате това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...