Jump to content
visolini

Помощ за Удар в предницата

Recommended Posts

Здравейте.Аз съм нов фен и моля да бъда извинен, ако в някои моменти не се изразявам правилно по време на описанието на проблемът ми.Преди няколко дни купих Сивик 6ген(англичанка), 10.2000г., 1.6 (125коня) от чужбина, която е с удар отпред в дясно,като основно е пострадал носача(долния).Поради тази причина колата стои неподвижно там.Въпросът ми е какъв модел носач трябва да търся(само от 6ген или може да се ползва и от 5-та например), откъде изобщо мога да го намеря - магазини, автоморги и др,(ако може и някои от Вас да ми предложи тази част нека го направи) и дали е нужно още нещо да подменя за да я сглобя и прибера в България?Най-полезно за мен би било да видя някъде снимка на носача(линк към някои сайт), тъй като аз разполагам със снимки на удара, вкл. и на долният носач(след като е бил свален) и бих могъл поне визуално да ги сравня.Благодаря за помощта предварително:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е необходимо да се купува нов носач и след като го имаш свален вземи го и отиди до 2 3 морги и сравни на място така ще си най сигурен. Аз не бих разчитал на снимка за такива неща. Другото, е че окачването на 6-та генераця е малко по различно от това на5-тата и мисля, че няма да се получи спецялно с тоя носач взаимозаменяемост.Иначе с другя носач (евентуално ползваня) може да ти се наложи да ви купиш и селенови втулки и основня тампон от носача към купето ако се е скъсал при удара. Огледай си и биалетката, оплуоската, каретата, че да няма изненади като потеглиш :) Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега я го снимай кривия носач, че имам един и се метлее в двора .Ако е същия ти го подарявам.Те тва е че не знам лев ли е десен ли е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На амгличанките носачите са като на 5-та генераци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново.Сега вече имам повече информация за колата, а по точно:Сивик, с двигател D16W4 Витек, 1590 кубика, 125 коня, SOHC, година на производство 10.2000г.Оказа се, че се води 5 генерация и на част от рамата пише MB4.Проблемът е, че след като поставих новият носач се оказа, че късата полуоска(дясната по посока на движението) е крива.Предложете ми оферти(може и в комплект с каретата) за да закупя такава.Тя съвпада ли с други от 1,6 моторите произведени след 99г., като D16W3?А с 1,4 , 1,5 мотори или по старите генерации? Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега имаш ли застраховка живот?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...