Jump to content
xatamoto

С какво да си изчистя халогените

Recommended Posts

За какво става дума. Купих колата с изгорял халоген. Явно беше изгорял преди да мине TUV, защото и двата халогена бяха пръснати със спрей т.е. на прегледа е нямала халогени като обурудване (да, в Австрия ако ти е изгорял халогена не може да минеш преглед!). След близо половин година се наканих и смених изгорялата крушка, но халогените едва мъждукат под боята. Лошото е, че не става дума за стъкло, а някаква пластмаса или нещо подобно, но ме е страх да изчистя боята с кореселин или друг разредител, за да не изгоря пластмасата. Някой да знае разредител за боя, който не вреди на пластмасови детайли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако са пласмасови мини ги с водна шкурка и след това пастираитака се прави с пласмасови фарове ,но мисля че твоите са стъклени/понеже гледам караш акорд ф22з2/ иняма проблем да ги почистиш с коресилин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитаи с АМВ,но не и с коресилин! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чист спирт , ще потъркаш повече , но ще ги изчистиш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чист спирт , ще потъркаш повече , но ще ги изчистиш ?

и аз мисля ,че чист спирт ще реши проблема (няма значение дали е пластмаса или стъкло)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите !!! :) В общи линии комбинирах предложенията и се справих със спирт и шкурка П2000.Не остана никаква боя, но чакам да стане тъмно, за да се похваля !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...